Atm:n unelma.
Tuntematon tyttö tuli taloon
8
198
Vastaukset
- trolli-nelli
Hassusti kuvan tyttö näyttää joltain alle 10-vuotiaalta, kun tekstin tyttö oli 19...
No, teininaisiahan ne kaikki ovat.- trolli-nelli
gloriana_demeter kirjoitti:
Teini-ikä alkaa 13. ikävuodesta
Niin, mutta tarkoitinkin palstan määritelmää naiseudesta... se tuntuu välillä vähän häilyvältä.
trolli-nelli kirjoitti:
Niin, mutta tarkoitinkin palstan määritelmää naiseudesta... se tuntuu välillä vähän häilyvältä.
Totta kyllä.
Blah, ei oo mikään mieluisa yllätys tuo että joku yrittää sisään... kun mulle aiemmin kesällä pari naista (n. 20-40v) koputteli taka oveen kalja kädessä ja kysyivät voisivatko tulla sisään. No en tietenkään päästänyt sisään... mutta jos ois ollut vain yksi niin sitten oisin voinut myöntyäkin.
Yleensäkään en päästä ketään sisään ellen tunne paremmin tai vaikuta sellaselta että voi luottaa. Kamunaiset kyllä päästän kun tunnen heidät mutta muiden suhteen oon varovaisempi.- M28-ENFP
Olet kertonut olevasi jotain tyyliin kaksimetrinen ja satakiloinen korsto, ja pelkäät paria naista??
Mutta joo, tuo tarina romanitytöstä oli kyllä ainakin huvittava, vaikkakin todenperäisyyttä vähän epäilen. Asuin joskus maatasossa ja ikkunaani koputeltiin silloin tällöin. Joka kerta kyseessä oli joku (nuorehko) miesjuoppo. Poistuivat yleensä kun vittuilin heille jotain, tai viimeistään kun väitin soittavani poliisit paikalle. Koskaan ei tarvinut tosin.
(Enkä kyllä usko että poliisit olisivat tulleetkaan, heh, mutta se toinen stoori se.) M28-ENFP kirjoitti:
Olet kertonut olevasi jotain tyyliin kaksimetrinen ja satakiloinen korsto, ja pelkäät paria naista??
Mutta joo, tuo tarina romanitytöstä oli kyllä ainakin huvittava, vaikkakin todenperäisyyttä vähän epäilen. Asuin joskus maatasossa ja ikkunaani koputeltiin silloin tällöin. Joka kerta kyseessä oli joku (nuorehko) miesjuoppo. Poistuivat yleensä kun vittuilin heille jotain, tai viimeistään kun väitin soittavani poliisit paikalle. Koskaan ei tarvinut tosin.
(Enkä kyllä usko että poliisit olisivat tulleetkaan, heh, mutta se toinen stoori se.)Joo sellanen oon ja kyllä pelkään kun he olivat pukeutuneet peittävästi, tiedä vaikka on jotain kättä pidempää vaatteissa ja sit se on menoa.
Tuntematon kun on aina täysi arvoitus voi olla vaikka rikollinen jne. Tutustun itte mieluusti ennen jossain muualla kuin suoraa päätä päästän asuntooni, ilman että tiedän yhtään mitään kuka hän on jne.
- Aina vaan pahempaa
"pelkään kun he olivat pukeutuneet peittävästi"
Alaston nainenkin voi piilottaa siihen pelottavaan hirveään pilluunsa ties mitä. Naisiin ei voi luottaa yhtään kun niillä on sellainen kammottava reikä, voi kauhistus!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637