Mitä mieltä miehet olette siitä, kun toiset miehet yrittävät iskeä naistanne koko ajan? Esimerkiksi baarissa, heti kun nainen jää hetkeksikin yksin on siinä joku mies pokailemassa ja muutenkin miehet katselevat naistanne kokoajan ihan joka paikassa. Onko se teistä imartelevaa, että olette saaneet sellaisen naisen jonka muutkin haluaisivat vai onko se vaan huono asia?
Entä siinä tapauksessa jos olette kiinnostuneita jostain naisesta, mutta ette ole pari. Onko se ns. turn-off jos kaikki muutkin miehet ovat samasta naisesta kiinnostuneita?
Entä siinä tapauksessa jos olette kiinnostuneita jostain naisesta, mutta ette ole pari. Onko se ns. turn-off jos kaikki muutkin miehet ovat samasta naisesta kiinnostuneita?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tunnut käyvän unissasi usein siellä "Baarissa".
Se on imartelevaa, vaikkakaan siinä ei voi mustasukkaisuudeltakaan välttyä.
Imarteleehan se. Ylensä Rouva Ratikka lähettää ne matkoihinsa pikapuoliin. Sitkeämmät känniörvelöt ymmärtävät lähteä matkoihinsa kun tulen takaisin. Yhden ainoan kerran muistan, että piti portsarille vinkata, kun kaveri ei suostunut lähtemään pyynnöstä huolimatta. Turpaankaan kun ei viitsi vetää, ettei itse lennä pihalle. Eikä sillä, etteikö välillä mielitekisi.
En muista koskaan olleeni kiinnostunut naisesta, joka ei muitakin miehiä kiinnostaisi, joten ei se voi olla turn-off.