WWF,n synty ja natsikytkennät

Alarmistien on hvvä tietää mistä lähteestä ammetavat.

http://www.helpfreetheearth.com/news451_philip.html
455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Konetta vaihtamassa ja matikkapilkillä.
vaihoin samalla yhteyksiä, asennus kesken.

Kaikenmaailman touhua kun piti pelastaa yksi koirakin kuutamolta, isännän jätin kuutamolle, koiran otin hoitoon kun se ei ollut syyllistynyt juopotteluun eikä se
voinut hakea lapsia päiväkodista.

Kaikki hyvin

Äänestä
  • Matikkapilkillä? Koneen kanssa. BUAHAHAHAHAAAAAAAAAAAA.

    Äänestä

Ei ole totta. Katsokaa vaikka wikipedistä, siellä on kerrottu kuinka WWF syntyi.

Äänestä

No eikö SS rikollinen Prinssi Bernhard sitten ollutkaan perustamassa sitä,
vai eikö asiaa mainita wikipediassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

Alarmistien on hvvä tietää mistä lähteestä ammetavat.

http://www.helpfreetheearth.com/news451_philip.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu