No niin Mikäs olisi teuidän mielestänne se mailman pahin karkki
Omasta mielestäni kaikki pantteri street pussissa olevat ovatKARSEITA
Omasta mielestäni kaikki pantteri street pussissa olevat ovatKARSEITA
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minä en pidä Boynty-patukasta.
Ne namit, joissa on salmiakkia ja suklaata samassa ovat KAMALIA.
Sellaisia suklaakonvehtejakin on, ja sitten sitä samaa p*kaa on myös levynä ja patukoina.
Inhoan myös lakritsia kaikissa muodoissa. HYH.
likööri konvehdit
snickers
pihlajanmarja karkit! ne kettu karkit...hyii!!! Oon karkin suurkuluttaja ja karkki joka pvä mielessä mutta nuo ei menis alas kirveelläkään:SS
Aniskarkit, lakritsi... Appelsiinilla maustettu suklaa on kanssa ällöä. Semmoiset sienenmuotoiset vaaleanpunavalkoiset karkit... *puistatus*. Kaikki missä on marsipaania. Tai kookosta.
En olekaan koskaan tajunnut, että olen näin nirso :). Aiemmin inhokkilistalla oli myös liköörikonvehdit, salmiakki ja valkosuklaa - jostain syystä menevät nyt nikottelematta, salmiakki on jopa hyvää! Näin se maku muuttuu.
Ette ole pahaa karkkia nähneetkään. Mä erehdyin kerran laittamaan suuhun sellaisen kahvikarkin, joka maistui karmean karvaalta pohjaanpalaneelta kahvilta.
Salmiakki, Pandan SuklaaMix-pussissa oleva marmeladisydän, likööri- ja muut alkoholi-konvehdit, mustaherukkakonvehdit, kahvikarkit, Bountyt...
Fazerin vihreät kuulat ja kaikki muutkin marmelaadit, Bounty, ne sienikarkit ja kaikki Fazerin epätoivoiset Pantteriviritelmät. Ainoastaan alkuperäset salmiakki-Pantterit on syötäviä.
Miten joku voi olla pitämättä salmiakkisuklaasta, sehän on taivaallista. Varsinki se fazerin...No, ei voi kiistellä. Ite inhoan just kans eniten noita uusia pantteri- ja tv mix virityksiä. Ne sieni vaahtokarkit on kyl turnoff, ja värilliset merkkarit. Ne mansikalla maustetut fazerin ja maraboun suklaat aika kamalia. Ihan kuin olisivat maustaneet suklaat ripauksella hajuvettä.
Ei ole... No ehkä jotkut liköörikarkkimaut ja hmm oisko jotain vielä...?
Vihreät kuulat tökkii, joka jouluna vähintään 2 rasiaa tälläkin hetkellä hyllyllä 1 iso rasia :/ Pandan valkosuklaa on äklömakeeta. Mut molemmat menee kumminkin alas.