Kuulin törkeän jutun, en ole varma sen todenperäisyydestä. Vaikka mulla ei omia lapsia olekaan, niin alkoi vähän hirvittää!
Oletteko kuulleet, että joku olisi antanut virpomaan tulleille lapsille kotitekoisia makeisia? Ja sitten ne makeiset on höystetty spermalla tms. inhottavalla???
HYI
Virpojille spermakarkkeja???
kar-se-aa
3
251
Vastaukset
- kdk3m3m
Elkää hyvät ihmiset päästäkö lapsianne virpomaan tuntemattomille ihmisille. Ainoastaan tutuille naapureille jne... Eikä sääntö muuten mene niin, että tuntemattomalta ei otata karkkeja.
- Salabrofet Muffaz
Sitä olen ihmetellytkin, että kuinka vanhemmat uskaltavat päästää lapsensa kiertelemään yksin, ilman, että tietävät, keiden ovien takana lapsensa käyvät.
Vanhemmat vaan luottaa, että kyllä ne makset on turvallisia.
Mistä sitä tietää, jos joku hörhä sekoittaa makeiseen jotain ylimääräistä.
- eimeeläpi
ja höpön p*skat. taas yksi järjetön provo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671252- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 112659
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56584