Porvarilliset tiedemiehet ovat

tulleet lopullisesti hulluiksi. Nyt herrat luulevat jo vanhaa täkkipussia eläimeksi.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012051015554316_ul.shtml
395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Porvarillisesta en tiedä mutta kun kyseessä on iltalehden uutinen joka liittyy youtube-linkkiin niin en kyllä puhuisi tieteestä ollenkaan. Toki jos "tieteellinen maailmankuvasi" koostuu juuri iltalehdestä ja youtubesta niin otan osaa.

Äänestä
  • Ei nuo kuksaan aloitukset ole aikaisemmikaan kummosia olleet.

    Linja pitää:D

    Äänestä

Syö vit tu kus inen lesbo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9517575 kirjoitti:

tulleet lopullisesti hulluiksi. Nyt herrat luulevat jo vanhaa täkkipussia eläimeksi.

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2012051015554316_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu