YK hylkasi CO2 alarmisoinnin

360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei kumma etteivät uskonnollisten hihhuleiden raivon pelossa uskalla puuttua maailman väestöongelmaan. Jos katolinen maailma ja Amerikan tuhannet kirkot yhdistävät voimansa globaalia perhesuunnittelua vastaan, on aivan varma ettei järjen käyttöä kannattava presidentti tule valituksi seuraavalle kaudelle.

Äänestä

Kysymyshän on siintä että onko maailmalla väestöongelma.
Minusta ei ole, jos hommataan niille säähköä, ja tarpeen tullen vaikka
GM ruokaa ettei tule nälkä.
Nou hätää tässäkään.

Jos luonto laitetaan WWF kuninkaallisten metsästysmaaksi, alkuasukkaat eivät saa syyäkseen.

http://www.zerohedge.com/news/guest-post-face-genocidal-eco-fascism

Äänestä
  • Niin, kyllähän tänne mahtuisi jos kaikilla olisi Intian syrjäkylien elintaso. Sitäkö toivot itsellesikin?

    Kehitysmaiden kehitys ja väestönkasvu tai edes pitäytyminen nykyisessä ei onnistu. Se ei vaan onnistu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

ja tyytyty eugeniikkaan Natsiupseeri WWF perustajan
Prinssi Berhandilaismopen malliin.

http://climatedepot.com/a/16005/Time-for-Next-EcoScare-Obama-follows-lead-of-green-movement-and-demotes-global-warming-UN-now-says-case-for-saving-species-more-powerful-than-climate-change

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu