Tuossa voisi olla mielenkiintoinen tehtävä.

Tehtävän annossa olisi esim. näin:
"Tehtävä 7. ?" Vastaa tähän, eli tehtävän anto olisi vain kysymysmerkki, miten vastaat?
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten SINÄ vastaisit jos tehtävän anto olis vain huutomerkki (!)?

Äänestä

Ihan hyvin, kiitos kysymästä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskysymysvainon kirjoitti:

Tehtävän annossa olisi esim. näin:
"Tehtävä 7. ?" Vastaa tähän, eli tehtävän anto olisi vain kysymysmerkki, miten vastaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu