Onko muilla kokemuksia paikasta? Kävin siellä tänään ja palvelu oli hieman erikoista. Asiallisiin kysymyksiin sai tylyjä tiuskaisuja vastaukseksi. Esim bensamittari ei toiminut ja menin asiaa kysymään, niin ensimmäinen vastaus oli että siinä on ohjeet kyljessä lue ne. Olinpa ohjeet lukenut, mutta kone ei toiminut. No vanhempi nainen suostui lähtemään jonkunlaisen mutinan säestyksellä katsomaan mittaria ja aikansa sitä näppäili kunnes alkoi toimia. Vastaus oli vaan,että se oli sekoitettu näppäilemällä sitä liikaa tms. Jäi maku,että se oli minun vika kun laite ei toiminut... Loistavaa palvelua.
Satamakapteeni korpilahti
Päijänne70
4
2206
Vastaukset
- -KIFHÄWIOGHY
Olen vain käynyt siellä aamupalalla muutaman kerran, silloin ei palvelussa ole ollut moitittavaa.
- Anonyymi
Aivan paska juomat otetaan nenän edestä ja kun sanoo että juo vielä niin silti otetaan ja ei edes saatu niitä takaisin joten ihan vitun paskaa palvelua EN SUOSITTELE!!!
- Anonyymi
Eli 11 vuodessa ei parannusta ole tapahtunut 🙈
- Anonyymi
pitsat pieniä ohuita valmiiseen pohjaan tehtyjä joista pulittaa toista kymppiä kappaleelta. Suosittelen kiertää kyseisen räkälän kaukaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673394- 1432380
- 921898
- 1711629
- 901513
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761464- 661457
- 711236
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351118