Mietin tässä, kun en oikein välitä mistään suklaasta niin onko aito raaka suklaa niin terveellistä, että siitä kannattaisi opetella pitämään? Käynkö ostaan siis tarvikkeet ja rupeen harjoitteleen jos miunki kielen maku nystyrät rupeisivat siitä pitämään tai kyllähän mie sitä irvistellenkin voin syödä jos se terveellistä on =)
Kannattaako opetella syömään raakasuklaata..
Raakasuklaa1
1
148
Vastaukset
- lkjhgfdsdfgb
Onko se terveellistä vai? Mä ajattelin, että se vaan olis vähän vähemmän epäterveellistä kuin tavallinen suklaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233