Koska viimeksi saitte naida, eli vastatkaa kaikki rehellisesti sitten niin katsotaan millainen tilasto tulee :)
1. Mies/Nainen?
2. Ikä?
3. milloin viimeksi sait naida?
Nyt kyssäri kaikille sinkuille!! :) ja olkaa rehellisiä.
73
973
Vastaukset
- Mies31v.
Mies
31
2 tuntia sitten. - vyuutrhuutjrvtutjv
Nainen
36
ehkä noi puoli vuotta sitten- Hhggfdeff
Nainen 30 ja ehkä viis minsaa sit, myöhemmin taas uusinta kierros :)
- fdgbdfh
Ettei tää nyt ihan lesotteluksi menisi niin
Mies
33
n. 10 vuotta sitten.- a..t..m
Mies
34
Ei koskaan - mies 53v
a..t..m kirjoitti:
Mies
34
Ei koskaanTaitaa on 4v sitten viimeksi.
- kp78
Mies
35
1v 8kk - Liian pitkä aika
Mies
51
5v 2kk - Näin tällä kertaa
Mies
36
2 viikkoa sitten. - -OTK-
1. Mies
2. 42
3.14 vuotta sitten. - Jaspers!
1. Mies/Nainen?
Mies
2. Ikä?
32
3. milloin viimeksi sait naida?
n. viikko sitten, oikeastaan ei edes niin kauaa. - minäitse
1. Nainen
2. 27
3. torstaina eli n. 48 tuntia sitten - Analysoija
Saaneista vastauksista voimme päätellä seuraavaa:
- Ne henkilöt, jotka ovat saaneet lähiaikoina seksiä, saavat miinusta viesteihinsä
- Ne henkilöt, jotka eivät ole saaneet koskaan / vähään aikaan seksiä, saavat plussaa viesteihinsä
Menihän päättelyt kohilleen?- jatkoanalyysi
ne henkilöt, joilla edellisestä seksikerrasta kohtuuttoman pitkä aika olivat miehiä.
menihän kohilleen? - jatkonjatkoanalyysi
jatkoanalyysi kirjoitti:
ne henkilöt, joilla edellisestä seksikerrasta kohtuuttoman pitkä aika olivat miehiä.
menihän kohilleen?Ne jotka miinustavat ovat puutteessa eläviä ätmejä. Ja se meni oikein.
- Hattutäti
jatkonjatkoanalyysi kirjoitti:
Ne jotka miinustavat ovat puutteessa eläviä ätmejä. Ja se meni oikein.
Nainen
43
2 kk sitten
- aaa2
mies 33-v
viikko sitten maksoin huoralle 100e ja nussin. - onvo
Nainen, 34v, 10 kk sitten. .)
- 54545454545454545454
Mies
54v
2 vuotta
- 6+4
1. nainen
2. 35 v.
3. 7 v. sitten (olen ollut sinkkuna 7 v.) - ffgg
Mielestäni tämä ketju on jälleen erinomainen esimerkki siitä kuinka mielikuvat ja todellisuus ovat ristiriidassa. Mielikuvien mukaanhan vain ätmit kärvistelevät ilman seksiä kun taas muut ihmiset paneskelevat koko ajan.
Kuitenkin, ei ole mitenkään epätavallista että ihmisillä saattaa olla vuosikausiakin aikaa edellisestä seksikerrasta. Joillakin ihmisillä ero, leskeys tai tai sairaus saattavat lopettaa seksielämän kokonaan ja niin saattaa mennä koko loppuelämä.- Rehellisiä ihmisiä
Joo hyvä ketju tämä ja antaa oikeampaa kuvaa meistä ihmisistä ja sinkuista. Monella on väärät luulot asioista. Olen itse myös vastannut kyselyyn :)
- ätmi
Rehellisiä ihmisiä kirjoitti:
Joo hyvä ketju tämä ja antaa oikeampaa kuvaa meistä ihmisistä ja sinkuista. Monella on väärät luulot asioista. Olen itse myös vastannut kyselyyn :)
Kyllä, tämä ketju alleviivaa hienosti sitä faktaa, että nainen saa aina. Kaikki ikineitseelliset ovat vastauksien perusteella miehiä.
ätmi kirjoitti:
Kyllä, tämä ketju alleviivaa hienosti sitä faktaa, että nainen saa aina. Kaikki ikineitseelliset ovat vastauksien perusteella miehiä.
En vaan jaksa toistaa 106. kertaa samaa!
Vaihdan nikkini muotoon Pyhä Femnerd.femnerd kirjoitti:
En vaan jaksa toistaa 106. kertaa samaa!
Vaihdan nikkini muotoon Pyhä Femnerd.No niin, olihan tuolla toinenkin. Hyvä me! Toivottavasti hän osaa ottaa tuon huumorilla :-\
- Sportti blondi
1. N
2. 43
3. 6 vrk sitten - Sad face :(
Nainen
30v
Eilen
Lähinnä annoin säälistä miehelle. En nauttinut yhtään, makasin vain lahnana eli olisi voinut jättää koko seksin väliin.- Nimimerkkierkkierkki
Lol, joku ätmi saanu sääliseksiä! Tunnustakaa kuka se oli.
En ymmärrä? Mitä järkeä tuossa oli, itsensä alentamisessa kun antaa seksiä säälistä ja tuntea pahaa oloa?
- Sportti blondi
Jatkossa et kyllä anna säälistä. Olet nainen, ja siitä asemasta katsottuna pystyt vaatimaan parempaa. On minullakin vastaavia tapauksia vastaantullut, mutta niistä viisastuneena se on tiukka ei, jos mies ei osaa tai pysty hoitamaan hommiansa.
Mun viimeisin mies, on kyllä niin ihana sängyssä. TOP3 listalle kyllä pääsi :)
Ja jatkoa on luvassa. - 2 + 11
Fiksu veto?
- 12+11
Mies
30
Vähän yli 3 vuotta sitten - Keskusrikospoliisi
1. Nainen
2. 25
3. Noin kuukausi sitten. 1. Mies
2. 25
3. Viime joulukuussa- böbböb
Mies
20v
En v*ttu koskaan - Naimaton mies
1. Mies.
2. 43v.
3. Olen naimaton (sanan kaikissa merkityksissä). En ole koskaan nainut, ja se minua ankarasti vituttaa, jos suoraan sanon. 1. Mies
2. 34
3. 17.7.2009- jeejee1
nainen, 25, n 5 kk sitten
- Seksiä harvoin
Nainen
50 v
3 vuotta. Nainen
40
Puoli vuotta sitten- Oi voi...
Mies
53v
2 vuotta sitten
- ATM Espoosta
1. Mies
2. 45
3. Kesällä 2001, eli 12 ja puoli vuotta sitten. - ooh,
1. Nainen
2. 47 se taisi olla
3. 7 kk, minähän se olenkin oikea hurjastelija!- Itekki yllätyin?
Mies
47v
1v 6kk - 9+1
Itekki yllätyin? kirjoitti:
Mies
47v
1v 6kkNainen
44 v.
3 vkoa
- Tyttö27
Nainen
27 v.
124 päivää sitten - hylkiömies
Mies
37v
En koskaan. ;( - 7+12
Nainen
32v
En koskaan - Tilastoharha?
Sikäli mikäli naida tarkoittaa seksuaalista aktia eikä kirkollista rituaalia vastaan:
1. Mies
2. 47
3. Odottelen yhä- seksitön avioliitto?
Voiko tämän ymmärtää niin, ettei vastaus kirkollisen rituaalin suhteen olisi ollut sama?
- Useimmin haluaisin
Mies
46v
8kk - Roosa'
1. Mies/Nainen?
Nainen
2. Ikä?
33
3. milloin viimeksi sait naida?
Alkuvuodesta 2010
Tarjolla on ollut mahdollisuuksia, mutta alasti en ole itseäni miehen seurassa riisunut kuin yhden henkilön kanssa. Sekin vasta viimeisen parin kuukauden aikana. Tosin se osoittautui virheeksi, vaikka ei pidemmälle menty. - 4 + 16
1. Mies
2. 37
3. Toissapäivänä- kaksi pitkää vuotta
1. Mies
2. 57v
3. 2 vuotta.
- Kuiva sinkkuelämä
Nainen,34vuotta,noin 1v 4kk sitten. Henk.koht. ennätys mennyt jo rikki kun tähän asti saanut n. kerran 10kk..heh. Harvemmin käy koko seksi mielessä.
- edf
1. Mies
2. 50v
3. Vuosikausia sitten ja nyttemmin mielialalääkkeet ovat vieneet kyvyt ja suurimmat halutkin että masturboimaankaan ei enää pysty. - ääääääääääääääääääää
1. Nainen
2. 47 v
3. 2 kk sitten - ATM Kouvolasta
Mies 27v
4,5v sitten. - 2+16
Nainen
30
7 vuotta sitten - jdhfsff
Mies
42v
4vsitten :D- hdydydudydudydudydu
Mies
41v
1vuosi sitten....
- piiloalfa
Mies, 32v, 7 vuotta sitten.
- Mies31v.
No eilen olisin saanut taas. Mutta halusin viettää iltaa kaverini kanssa. Ja kirjoittelemalla tänne. Nyt juon loppuja bissejä ja mietin miksi sain viisi peukkua alas. Mikä yhteiskunta tämä on!
Ihminen joka antaa toiselle peukun alas, ei ansaitse yhtäkään nautintoa tässä elämässä. Muista se. Muista myös että ei-mikään otetaan esille ja munkaltainen dissaa sua niin että ei ole edes kivaa. Onneksi en tee sitä.
Utterly pathetic "humans" trying to cope with their selfs pointing fingers at Mies
30 v
-- sddsfsf
Mies
25 v
5 vuotta sitten. - Joku vaan
Mies
25 v.
En koskaan - onhan se kivaa
Mies
30
Kaksi viikkoa sitten - Joku vaan
"Mielestäni tämä ketju on jälleen erinomainen esimerkki siitä kuinka mielikuvat ja todellisuus ovat ristiriidassa. Mielikuvien mukaanhan vain ätmit kärvistelevät ilman seksiä kun taas muut ihmiset paneskelevat koko ajan.
Kuitenkin, ei ole mitenkään epätavallista että ihmisillä saattaa olla vuosikausiakin aikaa edellisestä seksikerrasta. Joillakin ihmisillä ero, leskeys tai tai sairaus saattavat lopettaa seksielämän kokonaan ja niin saattaa mennä koko loppuelämä."
Joo, mutta esim. itse kärsin naisettomuudesta, mutta kuitenkin tiedän eräänkin miehen, jota naiset piirittävät ja haluavat. Miehellä on mahdollisuus saada joka kerta naisen kuin naisen ja naiset haluavat vieläpä uusintaakin. Komea ja pitkä ulkonäkö, karismaattinen ja miehekäs luonne ja persoona, iso kulli, hyvät sänkytaidot, jne. Naisia riittää vaikka kaikille sinkkumiehille jakaisi.
Nuo mainitsemasi miehet ovat juuri niitä ATM:iä. Tulee ero, eikä saa uutta naista. Eli mies on selkeääkin selkeämpi Alemman Tason Mies, joka kärvistelee puutteessa.
Mutta ei tuo tuntemani mies missään puutteessa kärvistele, vaan päinvastoin. Naiset soittelevat ja lähettävät hänelle viestejä, joissa haluavat uusintaa. Komeaa ja naisen huomioon ottavaa, isokullista miestä. Ei siinä tarvitse silloin missään puutteessa elää, vaan naiset itse kertovat kiinnostuksestaan ja haluistaan.
ATM:t sen sijaan eivät saa, kuten vaikka minä. En todellakaan ole tuota luokkaa, joten ei minulla mitään naisiakaan ole. - Minäkin osallistuin
Mies
57
noin 2 vuotta siitä on.- Talvi5
Nainen
35
-
- kesäpoitsu
"Mies"
35
En koskaan - Miea504kk
Mies
50
4kk - Tilastopoikkeama
1. Mies 2. 37v 3. En ole saanut koskaan. Muutaman kerran olen ostanut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403047- 772704
- 1762363
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362125- 181466
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231393Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411386- 131269
- 101264
- 221241