Hesburgerin taso laskenut entisestään

Oli puolen vuoden väli edellisestä Hese käynnistä. Lyhyessä ajassa sämpylät on muuttuneet aivan mauttomaksi rasvapaskaksi. Ranskalaiset kummaa shittiä. Hyi vittu mitä paskaa
9926
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Täysin samaa mieltä Hesburgerin tason laskusta. Nykyään saa aina pettyä siellä käydessä. Ruoan laatu on heikentynyt ja henkilökuntakin jotenkin outoa, tympeitä ym.
Äänestäkää ihmiset jaloillanne, menkää muualle ja vaatikaa kunnon palvelua ja kelvollista ruokaa.

Äänestä

Hampurilaista ei kovin monella tavalla pysty "valmistamaan"(lue kokoamaan). Toinen merkillinen juttu on, että on ihmisiä jotka nimittävät sitä ruoaksi.

Äänestä

Hesen hampurilaiset ovat mössöä, kädet ovat aina majoneesissa kun niitä syö. Sotkuista puuhaa, en ymmärrä miten jotkut pitävät niitä hyvinä McDonalds hakkaa ne mennen tullen.

Äänestä

maJoneesi on hyvääää ja sitä kuuluu olla paaaaaljooooon.

Äänestä

Hese on valmistautunut Burger Kingin hyökkäykseen laskemalla omien tuotteidensa tasoa ja nostamalla hintoja.

Toisaalta hyvä, Hesburgerin onkin jo aika siirtyä sivuun ja tehdä tilaa OIKEILLE hampurilaisravintoille.

Äänestä

hesen alamäki on kova.asiakkaiden aliarvioiminen on naula arkkuun.

Äänestä

Burger kingistä sen verran että niitä jauhelihapihvejä ei paisteta avotulella vaan kahden kuuman levyn välissä niinkuin hesburgerissa ja mäkkärissä. se kuvio mikä pihveissä on saadaan aikaan tehtaalla. eli jos joku tässä kusettaa niin burger king

Äänestä

Jos vertaa johonkin kuiviin McDonalds burgereihin, niin Hese voittaa ne mennen tullen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yrjöpurkeri kirjoitti:

Oli puolen vuoden väli edellisestä Hese käynnistä. Lyhyessä ajassa sämpylät on muuttuneet aivan mauttomaksi rasvapaskaksi. Ranskalaiset kummaa shittiä. Hyi vittu mitä paskaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu