Monista tilanteista selviää helpoiten heittäytymällä hölmöksi. Hölmöt ovatkin siten pelkästään näytteleviä älykköjä, jotka haluavat päästä mahdollisimman vähällä.
Tyhmyys on älykkyyden huipentuma
8
201
Vastaukset
- Anonyymi
Niinku Spede, joutuu kertaa spedeilyt, mitä kaikki ymmärsi lämmitys.
- Anonyymi
Eipä kaikilta osiltaan sovi politiikkoihin, niiden ei tarvitse näytellä hölmöä.
Älykkyyskin on useimmilla mahdollisimman kaukana. - Anonyymi
maahanmuutto rikkaus ja voimavara 🤣
- Anonyymi
eli ovat oikeasti avaruusinsinöörejä
- Anonyymi
Älykäs osaa toimia oudoissa ja yllättävissä tilanteissa tarkoituksenmukaisesti. Jotkut selvisivät sodassa hengissä näyttelemällä kuollutta.
- Anonyymi
Estonia-dokunentissa kerrottiin, että 85 % ilmisistä menee toivottomassa tilanteessa paniikkiin ja toimintakyvyttömäksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Estonia-dokunentissa kerrottiin, että 85 % ilmisistä menee toivottomassa tilanteessa paniikkiin ja toimintakyvyttömäksi.
johtuu varmasti siitä , ettei heillä käy mielessäkään , mitä jos ?
tällaisethan ihmiset maailmaa pyörittää, näille kaikki tulee aina yllätyksenä 🤣
- Anonyymi
Näinkö päättelit itse
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986128KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495587Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522639Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042046Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1211667
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191603Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731177
Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään
hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä188998