Sedu Koskisen itsekäs parkkitapa:
http://www.iltalehti.fi/viihde/2014052618342727_vi.shtml
Sedu öykkäri kuski!
10
131
Vastaukset
- joo..
Ei kannata Turkuun hommata raitsikkaa, sedu tukkii kumminkin raiteet kun täällä ravintol(oit)a sillä. Saiko edes sakkoja tempauksestaan.
- Koulu kaveri
Korjaus Pälkäneen ei Valkeakosken. Sedu on syntynyt Pälkäneellä vaikka kävi koulut ja pelasi Hakassa Valkeakoskella mutta koulu aikoina asui myös Pälkäneellä.
- P e n t t i
Sedun pysäköinti haittaa vain köyhien korvienväliä.
Ei muuta.
Ratikallakin on aikaa odotella aina muutama minuutti.- ratikkakuski12
Ja tietysti ratikka olisi voinut tuupata ökyauton sivuun
- Kiireinen bisnesmies
Kateellisten se pitää heti narista pienistä. Me menestyjät kun pidetään tämän maan pyörät pyörimässä.
JOOO ravintolat pitää Suomen pyörimässä!!!!
Aika heikoissa kantimissa ollaan jos ollaan vain ravintoloiden varassa- Johan W.
Jep! Itsekin kiireisenä myyntijohtajana parkkeeraan Bemarini välillä ratikkakiskoille jos on neuvottelun dead line ja minuutti aikaa. Mieluummin maksan parkkisakot tai hinauskulut. Aika vaan on joskus rahaa, ja köyhän tojotaväen olisi se syytä tajuta -me maksamme kuitenkin teidänkin palkkanne tai sossurahanne.
- 9+13
autoilija kirjoitti:
JOOO ravintolat pitää Suomen pyörimässä!!!!
Aika heikoissa kantimissa ollaan jos ollaan vain ravintoloiden varassaViimeisimmmät bisnekset mikä loppuu on viinanmyynti ja huoraaminen. Historiaa tuntevat ja Heimatin nähneet tietävät vaikka saksa oli pommitettu kivikyläksi sodassa ja saksa oli antautunut niin ainut bisnes mikä toimi edelleen oli viinanmyynti.
Jos nyt puhutaan viron menneisyydestä niin eiköhän ne samat bisnesalueet liene siellä lieneet olleet ainut keino jonka avulla virolaiset selvisivät.
- Masu pömpöttää
Onko sedu raskaana?
- korkokenkä miehet
Porsche on pikkupilisten miesten kärry. eihän sinne oikea normaalin kokonen mies mahdukkaan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671262- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että342729- 116680
- 52670
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76592
- 56584