http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014081118562670_uu.shtml
Tuollaisiin pas.koihin naiset rakastuu ja henki siinä lähtee. On se varmaan jännittävää elää tuollaisen kanssa joten kunnollinen tylsä kotimies ei kelpaa naisille.
Jännämies tappoi kaksi naistaan
37
201
Vastaukset
- ei tässä mutta
Naiset ei halua elää.
- naiset ei opi
Ensin nainen jakoi pillua ja sitten lähti henki. Tuosta ei voi ketään muuta syyttää kuin naista.
- Kun saatanan
imbesilli alkaa suhteeseen puolisonsa tappajan kanssa?
- ätmi
Lähes jokainen suomalainen nainen.
- Kati-94
ätmi kirjoitti:
Lähes jokainen suomalainen nainen.
Hyi! Miksi te miehet AINA luulette, että me naiset haluaisimme jonkun väkivaltaisen ja päihdeongelmaisen rikollisen?! Kun oikeastihan me vain haluamme sellaisen kiltin kunnon suomalaisen miehen, jonka kanssa on kiva viettää rauhallista kesäiltaa yhdessä.
Tai no... voih, MYÖNNETÄÄN! Olisihan se ihanaa päästä jonkun väkivaltaisen rentun käsittelyyn. ;) Tuo kun olisi sentään MIES eikä mikään hiiri ja toisaalta tuollainen väkivaltainen käyttäytyminen herättää minussa vain suurta ihailua. Mies kulkee aivan omia polkujaan eikä välitä tippaakaan muiden mielipiteistä.
NAM mutta juuri tuollaisen miehenhän minä juuri haluan!
- Idiootteja naisia
tässä maassa riittää tuollaisten paskakasojen tapattaviksi.
- Kunnian mies
Ehkä tälle miehelle selvisi, että nämä naiset olivat toisen miehen käyttämiä?
Ei lutkan lopettamisessa mitään väärää ole, päinvastoin. - Ikisinkku M
Varmaan totesi että nainen alkaa olla liian käytetty, päätti hoitaa sen pois päiviltä jotta voi sitten vaihtaa nuorempaan. Tuo mies ehtii tappamaan vielä monta naista jos nytkin istuu vain muutaman vuoden ja sama taas ralli seuraavalla vapaareissulla päälle.
- tossa on jotain
hassua.. jännämies on naisen valinta.
- mies joka ei kelpaa
Nainen valitsee aina miehen.
- perämiehen pieru
Suomes vallitsee jännämies kulttuuri jota naiset palvoo. Mukavat jää ilman naista koska naisille ei kelpaa tylsä mies.
- nainen kiihottuu
perämiehen pieru kirjoitti:
Suomes vallitsee jännämies kulttuuri jota naiset palvoo. Mukavat jää ilman naista koska naisille ei kelpaa tylsä mies.
jännämiehestä, tylsä-kiltti-mies ei saa naisen pöksyjä kostumaan, näin simppeliä tämä on.
- atm.
Lähes joka päivä joku akka kuolee kun jännämies on puukottanut. Ei naiset ikinä opi.
- miten se pikku-
kalle vitsi menikään.. "ota lämmintä niin kauan kuin sitä vielä saa".
- jännämiehet on myös
komeita ja seksuaalisesti kyvykkäitä, siksi naiset halauvat jännämiehiä.
http://www.iltalehti.fi/nainen/2014080718552347_na.shtml- atm.
ei naiset pääs panemaan tuota kun se lusii 10 v ainakin
- Ikisinkku M
jep jep kirjoitti:
Tässä lisää:
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288724277929.html
Ja tuo nainen ei edes tuntenut puukottajaa, oli vain väärässä paikassa, omalla pihallaan. Tällaiset uutiset saa aina vähän surulliseksi kun tajuaa millaiseksi murhaajien ymmärtäjät on tämän maailman tehneet. Ihan oikeasti olisi aika ottaa teloitukset takaisin käyttöön kun ei tämä homma vaan toimi ilman niitä. - stadin isis
Ikisinkku M kirjoitti:
Tässä lisää:
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288724277929.html
Ja tuo nainen ei edes tuntenut puukottajaa, oli vain väärässä paikassa, omalla pihallaan. Tällaiset uutiset saa aina vähän surulliseksi kun tajuaa millaiseksi murhaajien ymmärtäjät on tämän maailman tehneet. Ihan oikeasti olisi aika ottaa teloitukset takaisin käyttöön kun ei tämä homma vaan toimi ilman niitä.ja naisen paikka on sisätiloissa suvun miesten ympäröimänä.
- sad man
Onhan tuo surullista kun naiset ei tajua mitään. Tietävät usein että mies on väkivaltainen mutta siltin menevät seuraan.
- no kun se vaara
on juurikin se naista kiihoittava tekijä.. miksi ätmti ei tajua näitä asioita..
- Pian se vapautuu
Jokainen ansaitsee toisen mahdollisuuden, ja jotkut kolmannenkin.
Luultavasti kovinkaan suuri osa naisista ei tunne vetoa tällaisiin kriminaalityyppeihin. Osuuden ei kuitenkaan tarvitse olla suuri, niin tappajilla on jo mistä valita. Jos vaikka 3% tuntee vetoa tappajiin, ja tappajia on 0.5%, niin siinä on 6 laskennallista naista yhdelle tappajamiehelle valittavaksi.
- Morjens.
Mitäs 7 vuottako se istu edellistä tuomiota. Kai toisesta taposta saa alennusta joten pianhan se on taas vapaana naisten ilona.
- huolestunut mies
NAisia kuolee kuin kärpäsiä.
- huh huh
Toivottavasti ei tuon(kaan) naisen omaiset lue näitä teidän sairaita juttuja. Ja toivottavasti ei teidän omalle läheiselle näin käy, ette varmaan silloin kirjoittelisi tällaisia oksettavia juttuja. Ei siellä päänupissa taida olla kaikki ihan kunnossa?
- onko ihan fiksua
Pariutua tappajan kanssa? No ei näemmä ole..
- Ihminen voi
onko ihan fiksua kirjoitti:
Pariutua tappajan kanssa? No ei näemmä ole..
muuttua. Jokainen ansaitsee uuden mahdollisuuden
- kiltti atm
Ei minulla ole läheisiä joten ihan sama.
- sain hyvät
Ihminen voi kirjoitti:
muuttua. Jokainen ansaitsee uuden mahdollisuuden
naurut lauseestasi;)
- ätämihater
Kun olemme taas saaneet lukea, ettei täysin tuntemattoman naisen tappanutta ole päästy edes kuulustelemaan tämän harhaisuuden vuoksi, on aika aloittaa keskustelu näiden ottamisesta säilöön. Halpaa laitoshoito ei ole, mutta jonkinlaista leirijärjestelmää pitäisi ryhtyä kehittelemään halvan eristyskeinon löytämiseksi.
- jännäpaskat
Naiset on sekaisin, kun sekaantuu tollasiin paskakasoihin! ne jännämiehet on just semmosia, mitkä kulkee puukko taskussa keskustassa! ja sitte iskee puukolla, jos joku alkaa aukomaan päätä sille jännäpaskalle.
- mies.
Miksi hulluja pitäis hoitaa kun ei ne siitä parannu. Laitokseen vaan ja ruokinta pari kertaa päivässä. Se ei paljon maksa jos syötää sille jotain halpaa makkaraa.
- mies.
jännäpaskat kirjoitti:
Naiset on sekaisin, kun sekaantuu tollasiin paskakasoihin! ne jännämiehet on just semmosia, mitkä kulkee puukko taskussa keskustassa! ja sitte iskee puukolla, jos joku alkaa aukomaan päätä sille jännäpaskalle.
Tuli mieleen että olin joskus festareilla järkkärinä ja sit siel oli joku jännämies jolla oli puukko taskussa kun minä tutkin sitä. Pistin sen jätkän rautoihin ja poliisit vei sen. Se kuulemma oli uhonnut että puukottaa jotain naista eli mä pelastin jonkun naisen hengen. Muut järkkärit ei tutkinut niitä ketkä portilta tuli.
- ätämihater
mies. kirjoitti:
Miksi hulluja pitäis hoitaa kun ei ne siitä parannu. Laitokseen vaan ja ruokinta pari kertaa päivässä. Se ei paljon maksa jos syötää sille jotain halpaa makkaraa.
Aivan! Näitä katkeroituneita, harhaisia ätmejä ja burgereita varten pitäisikin perustaa halpoja vankileirejä, jonne ne voidaan keskittää pois uhkaamasta normaalien ihmisten elämää ja turvallisuutta.
- Ikisinkku M
Tiesittekös muuten että meitä rauhallisia ja kilttejä miehiä taas tullaan noista syyttämään, virka-akat perustelee toimikuntia ihmettelemään miten on väkivaltaisia kaikki suomalaiset miehet ja että asialle pitää tehdä jotain tai ainakin miljoona turvakotia perustaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alle 15 oli
Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata872490Heh, persut = vassarit = 10,0 %
Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f1981600- 1101500
Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!
Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois411411Olen miettinyt pitkään miksi hän ei uskalla
Hän kyllä yrittää tiedän sen ja olen yrittänyt olla helposti lähestyttävä ystävällinen lempeä jne. mutta silti hän yhä v611133Juhannusterveiset kaivatulle
Onko teillä yhteisiä juhannuksia vietettynä ja millaista juhannusta viettäisit kaivattusi kanssa juhannuksena 2025? 🌻72936- 56929
- 45807
- 61795
Gallup: Mikä ruoka kuuluu sinulla ehdottomasti juhannuksena ruokapöytään?
Juhannuksena ruoka on tärkeä osa juhlaa. Mittumaarina syödään hyvin, ehkä myös grillataan ja nautitaan juhlasta. Kats30771