ei hyvä ei, kylmää vaan riittää jo syyskuussa

On huomattu, viikkotolkulla ollut yli 20 pakkasia. kylmin syksy vuosiin,rapukaverit valitti sarjassa että kiintojää tulee jo liian alas . Eiks sen pitäny lämmetä?

Taas tiede on ihan pihalla, mistä tässä on oikeasti kysymys.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Juurikin näin se lämpeneminen näkyy että hörhö alkaa olla pehmeän huoneen tarpeessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viilenee kovasti kirjoitti:

On huomattu, viikkotolkulla ollut yli 20 pakkasia. kylmin syksy vuosiin,rapukaverit valitti sarjassa että kiintojää tulee jo liian alas . Eiks sen pitäny lämmetä?

Taas tiede on ihan pihalla, mistä tässä on oikeasti kysymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu