Kymmeniä tuhansia mennyt liitolta tämän tamperelaisen feikki kiiran valkaisuun, näyttää jo aika pahalta, hampaat saattaa jopa syöpyä lopullisesti pilalle.
Vastaukset 10
- 4lutz
Et taida olla ihan terve...
- hampaiden uhri
Kiiran hampaat tuhoutuu lopullisesti tässä valkaisussa, huonot hampaat huono luistelutaito. Media markkinoi, kiira ei vain osaa.
- hampaiden uhri
Miksi suomi media kirjoittaa että "Kiira säkenöi ..."
Jokainen joka oli paikalla näki että hän ei mitenkään säkenöinyt, luisteli vaan .
55 p. josta noin 2-3 p tuli ihan vaan markkinoinnista. Korpi on epäaito.- tri Kildare
Pitäisiköhän sinun kääntyä lääkärin puoleen ongelmasi kanssa?
- jääpeikko
En tiedä, mitä kuvakieltä alottaja käyttää, mutta kyllä tässä pitäisi jollain lailla maan pinnalla pysyä. Tekniset pisteet on ja ilmeisesti tulee olemaan kompastuskivi, koska voiko noilla hypyillä ja runsaskätisillä komponenttipisteillä yltää kymmenen joukkoon esim. EM:ssä? Onko moni menettänyt toivonsa, että ne kolmoishypyt ja varsinkin kolmois-kolmoishypyt alkaisivat luistaa? Ilman loukkaantumista ennen sitä? Voihan olla, että Tukholmassa ilman niitä vielä saa niitä toisia pisteitä niin runsaskätisesti, että voittokin on mahdollista. No ei mitään muuta, mutta koittakaa nyt pysyä maan pinnalla kuitenkin. Toivotaan parasta. Tai valitaan joku nuorempi ja annetaan kokemuksen ja valmennuksen kiertää.
- hampaiden uhri
Nauroin ääneen kun hammaspotilas sai lahjotuilta tuomareilta 8 esittämistä, tyhjä katsomo. Moraalinen voittaja oli se tampereen tyttö jenni, sai oikeita pisteitä(=tekniset) paljon enemmän kuin hammaspotilas.
- Nyt riittää
Nyt on muuten niin että etsimme sinut kuka oikein olet kun olet noin häiriintynyt aloittaja on parempi että et muodosta edes psyykkistä vaaraa ainakaan Kiiralle! Ilmoitamme sinut nut poliisille!
- Riskikäyttäytyjä
Nyt riittää kirjoitti:
Nyt on muuten niin että etsimme sinut kuka oikein olet kun olet noin häiriintynyt aloittaja on parempi että et muodosta edes psyykkistä vaaraa ainakaan Kiiralle! Ilmoitamme sinut nut poliisille!
Tommonen psyko voi tehdä oikeasti Tanya Hardingit vaikka ! Ja jos vielä liikkuu halleilla ... Ilmoittakaa heti!
- täysvalkaisu
Minua jäi mietityttämään että kun Kiira keskeytti em-kisat ripuliin, niin että oliko ripuli myös valkaistu.
- täysvalkaisu2
"- Takanani on rankka ja pitkä kausi. Eräänlainen henkinen väsymys paluusta kilpajäille kuntoutuksineen on tullut jälkikäteen. Sen kaltaista tuntemusta minulla oli, vaikka kiitollisuus onkin ollut päällimmäisenä tunteena, Korpi pohti."
Yksi pikkukisa marraskuussa, joulukuussa sm-kisat,tammikuussa em-kisat keskeytti, nyt maaliskuussa karsiutui mm-kisoissa lyhytohjelmaan. Olipa kauhean pitkä ja rankka kausi.
Hahahahahahhahahahahahahah
haahahhahahahahahahahahahaha
ahahahahahahahhhhh .....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3161472Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311199Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html463971- 62936
- 73932
- 48691
Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen74673Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M99662Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl465632- 38612