välipala reseptejä

nk0105

Kertokaa mulle helppoja välipala ohjeita.missä ei käytetä uunia tai hellaa.

10

205

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täti

      Voileipä.

    • PentunaTämäOliHerkkua

      parin desin lasiin: noin desi kaurapuurohiutaleita, maitoa niin paljon kun mahtuu t-lusikallinen tai kaksi sokeria, sekoita ja nauti!

      • Vanhakokki

        Tätä sanottiin meillä penkkivelliksi!


    • Vanhakokki

      "Töntsöö"
      Lautaselle puolukkahilloa, sokeria maun mukaan, ruis- tai vehnäjauhoja. Sekoitetaan hyvin. Syödään sellaisenaan. Karjalaiseen töntsööhön lisätään lopuksi maitoa, ei enää sekoiteta, koska maito voi piimiä.

    • 131313131313131313131313

      Pikapuuro jonka valmistamiseen tarvitset vedenkeitintä tai mikroa

    • T-Ape

      Syö Banaani

    • Vanhakokki

      Kaupat on täynnä kolmioleipiä, pitsoja, säilykepurkkeja hedelmistä ym, ym. Unohtamatta hedelmät ja juurekset. Taidat olla uusavuton!

    • ohjettapukkaa

      Kylmäsavu, graavilohi, Juustot, Kasvikset, Leivät, Puurot (vedenkeittimellä), valmiit lihat, kuivalihat, savukala, siemenet, salaatit and so on

    • Naapurintyttönen

      olen 25-vuotias opiskelija Helsingistä ja aloitin vasta myymään kiimaisia alusvaatteitani blogissani http://salaisetkirjeet.blogspot.fi/2015/02/pikkarikauppa.html

      Kannattaa käydä katselemassa ja samalla lukemassa erottista materiaalia.

      Tarjolla on pikkareita (stringejä, pikkareita) 20-30€ riippuen kauan niitä on pidetty, sekä sukkiksia 20€, sukkia 10€, pimppitikkareita 10€, rintsikoita 30€.

      Lempipuuhaani on itsetyydytys ja masturboin kaikki pikkarit ja sukkikset päällä ennen postitusta. Tuoksut ovat siis taatusti hekumallisen seksikkäät! :)

      Lisäksi hintaan kuuluu postitus ja 3 kuumaa kuvaa (ei sukat) minusta tilaamasi pikkarit/vaattteet päällä. Erikoistoivomuksista voidaan sopia erikseen.

      Minulle on tärkeää, että sinä olet 100% tyytyväinen palveluksiini, saat pakettisi perille huomaamattomasti ja pääset nauttimaan siitä täysin siemauksin. Pidän varmasti niin pikkarit, kengät, sukkikset kuin muutkin vaatteet päälläni koko päivän. Teen sen mitä on sovittu.

      Tykkään hulluna villistä seksistä ja ihanasta itsetyydytyksestä! Innostuin heti pelkästä ajatuksesta, ja pikkarini kostuivat nytkin jonkun iloksi.

      Tää pikkuhousuhomma on jännittävää puuhaa, niin ihanan henkilökohtaista ja intiimiä, että odotan innokkaana yhteydenottoasi.

      Aurinkoisin terveisin,

      Naapurintyttö

      [email protected]

      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2212
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1609
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe