Kovasti hehkutetaan vetogurua, mutta onko ketään joka ostaa vihjeet säännöllisesti? Jos on niin laita sähköpostiosoitetta tai p.nroa kehiin niin keskustellaan hinnasta :D
Vetogurun vihjemaksujen jakaminen
Köyhä80
5142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Unohtakaa täysosuma ja varsinkin liirunlaarun-tietäjät minuuttimaksuillaaan ! Vetoguru on paras,puhelut vain vitosen kertamaksuna ja niillä on kertamaksu ollut aina vuodesta 1999 lähtien !
Ja niille soittaessa saa pitkävedon sijoituskohteet ja monivetojärjestelmät samalla puhelulla ! Olivat jonkun aikaa tauolla mutta jatkoivat helmikuuussa vihjaamista ja kuukausipalautukset ovat helmikuusta lähtien olleet voitollisia jokaikinen kuukausi ! Katsokaa palautukset sivuilta www.vetoguru.com ! Itse tilaan vihjeet edullisesti sähköpostiin joka on alle kolme euroa päivässä ! Suosittelen !
Tämä kuukausi on tappiolla ja pahasti :(
nyt pääseekin mukaan niitten isompiin monivetoporukoihin ! ei veikkauksen valmisporukoissa noin kattavia järjestelmiä löydy ! lähettivät perjantaina sähköpostia ja lähdin heti messiin ja sivujen www.vetoguru.com mukaan taitaa olla osuudet jo kortilla!
pelaan vetogurun vihjeitä vastaan. heinäkuussa pelikassa nelinkertaistettu. pelaan 100-500e veto.
jokainen voi katsoa itse vetogurun nettisivut ja tajuaa että on mennyt pitkän aikaa kankkulan kaivoon