tyttökaverisi/poikakaverisi pitäisi muistuttaa?
Ketä julkkista
13
<50
Vastaukset
- H.C.Ätminkäinen
Nuoren Jennifer Tillyn kaksoisolento olisi hottia.
- Fewlöfwlweflöefwefw
Sasha Greytä.
Ei hetkinen, tyttökaverinihan muistuttaa Sasha Greytä! :D En tiedä ketä pitäisi muistuttaa(omanlaisenaan on ihana), mutta joltain osin tulee mieleen "looklike" Aramis 3 muskettisoturista. :) Ehkä se on se luonnonkihara hiuskuontalo mikä tekee vaikutelman. En sen näyttelijän nimeä kyllä muista. Santiago tai joku sen tapainen taisi olla etunimi(?).
Koululaiset päässeet kesälomalla aikuisten palstoille?
- pätijäakka
Onko tämä lapsellisin aloitus sun mielestä?
- Rakastaitseäsi
Poikaystävän pitää muistuttaa minua itseä ;D rakastan niin itseäni
- kakkossmiess
Tiffany Teen X-D
- paskakiertämään
Tämä varmaan naisen aloitus? Miehet vastailkaa. Nyt puhutaan sitä asiaa joo-o.
- ölöölööööö
Scarlett Johanssonii.
Aurinkokuningatarta! ;)
Valovuosi - Aurinkokuningatar
https://www.youtube.com/watch?v=A1N3LazeQM0- enolehuomannut
Mieheni muistuttaa Johnny Depp:iä, ainakin muiden ihmisten mielestä. Omasta mielstäni hän on itsensä näköinen.
Mennikäistä! Lyhyt, karvainen, luonnossa viihtyvä ystävällinen mies. Nauttii pidosta joissa syödään, juodaan ja tanssitaan. Kukkia parrassa ja köllimään sammalvuoteelle.
- einirsomies
Naisen ei tarvitse muistuttaa ketään, koska 90 prosenttia nuorista naisista on kauniita, kukin omalla tavallaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381329
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä39916Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad35661- 14600
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26588- 25565
Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30557Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver17553Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17523