Pyydän anteeksi kaikilta teiltä jotka pahoititte mielenne totuuksista.Tämä on viimeinen kirjoitukseni tänne ja en enään kirjoittele totuuksia muille palstoille.
Pyydän vielä kerran anteeksi ja moro !!
Julkinen anteeksi pyyntö !
16
146
Vastaukset
- raflanomistaja
ELIKKÄ Pyydän anteeksi kaikilta teiltä jotka pahoititte mielenne totuuksista.Tämä on viimeinen kirjoitukseni tänne ja en enään kirjoittele totuuksia muille palstoille.
- raflanomistaja
Pyydän anteeksi myös heiltä joilta meni selkä paskaksi lautasten kannon takia.Minä maksoin teidän sairaala kulut.
Olen paihoillani siitä mitä olen sanonut täälä.On väärin haukkua asiakasta koska asiakaspalvelija on aina väärässä ja sitärataa.
Jos pihvi on kypsää pöytään mentäessä ja asiakas sanoo että,se on rakaa niin silloin se on rakaa vaikka lihassa ei näkyisi punaisia kohtia.Asiakas on aina oikeassa
Asiakkaan kuuluu saada ilmainen ateria vaikka ruoassa ei olisi mitään vikaa.Kun asiakas poistuu niin pitää muistaa antaa 500€ lahjakortti niin ei tule paha mieli. - Hei_hei_olmi
Selkä paskana vai paskasena? Toivottavasti pidät lupauksesi - joita et tähän asti ole pitänyt. Et tullut näyttämään miten kova karvakäsi olet, etkä kertonut mielikuvitusraflasi osoitetta - etkä kerro. Hyvästi ja toivottavasti vaikenet lopullisesti - juttusi ovat surkeita, eivät edes kunnon provoja.
- raflanomistaja
Mitähän sä nyt meinaat? "Et tullut näyttämään miten kova karvakäsi olet, etkä kertonut mielikuvitusraflasi osoitetta" ??
- raflanomistaja
VASTAA SAATANA !!!
- Muisti_mennyt
raflanomistaja kirjoitti:
VASTAA SAATANA !!!
Vedä pata päähän ja juokse järveen - tiskaamaan ja kantelemaan lautasiasi. Kerro (mielikuvitus)kuppilasi nimi, niin tulen lunastamaan haasteesi - karvakäsi olmi.
Olet muuten todella alkeellinen ja juttusi ovat lähinnä kirjoitusvirheiden vilinää, vailla mitään todellisuutta. - raflanomistaja
hahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahahahahahhahhahahhahahahahhhhaahhahahhahahhahaahhahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahhahhahahahahahhahahhaahahhahHahahahHahHahahahahHahahahahahahahahahahahahhahahahhahahahahahHhHhHhHHHhHhHahahahaha
- Rafalaha
Melkein itkettää, tälläiseen tyhmyyteen törmää hyvin harvoin...hahaa, kyllä itkettää. Olmi, mene karvakäsinesi sinne kiven alle kaivelemaan matoja.
- Ufoko
Nyyh nyyh, miten me nyt tullaan toimeen jos raflanomistajakin jättää meidät - helvetin hyvin ja toivottavasti pysyykin poissa. Totaalinen ääliö lautasineen...lienee ufo koko ukko.
- raflanomistaja
Loukkasko totuus niin kovasti?? pyydän anteeksi.
- jopashelpotti
raflanomistaja kirjoitti:
Loukkasko totuus niin kovasti?? pyydän anteeksi.
Taitavat asiakkaat olla enemmän uhvoja vaikkakin kyllä ravintoloitsijaakin voi syyttää ylilyönneistä, mutta kun pyytää anteeksi aikaisempaa käytöstään asiakkaita kohtaan niin suvaitaan se hänelle eli ole hyvä - toivottavasti tulevaisuudessa ei enää historiankaltaista kirjoittelua esiinny.
Kaikki hyvin siis niin ravintoloitsijan kuin asiakkaiden osalta - vai mitä. - raflanomistaja
Mun osalta kaikki ok ja en jaksa enään meuhkata,mutta jos asiakkaat haluavat meuhkata siitä kun pyytää anteeksi niin meuhkatkaa sitten ! kiitti sulle !
- Hei_hei_ei
raflanomistaja kirjoitti:
Mun osalta kaikki ok ja en jaksa enään meuhkata,mutta jos asiakkaat haluavat meuhkata siitä kun pyytää anteeksi niin meuhkatkaa sitten ! kiitti sulle !
Et sitten ikinä enää kirjoittele tälle palstalle? Kuka tähän voisi uskoa, kun olet jatkuvasti selitellyt sitä sun tätä - aivan ufo-juttuja. Olet onneton ihminen.
- raflanomistaja
En ainakaan mitään sellaista mikä loukkaisi asiakkaita.No olenko hetkeen kirjoitellut mitään missä haukkuisin yms? Kiitos nyt haukuista vaikka anteeksi pyysinki.Hyvää päivän jatkoa sinulle
- Mss9
Anteeksi, mutta anteeksipyyntö on YHDYSSANA!
- OmistajaMies
Tämä vajakki "raflanomistaja" karvakäsi olmi on kiertokoulun kasvatti joka ei osaa kirjoittaa eikä ymmärrä yhtään mitään ravintolan pyörittämisestä. Todellisuudessa hän on lounasravintolan blokkari joka kantaa visvaisia astioita tiskiin. Ei ole kertonut missä ravintolassa ahertaa, olisi kiva tulla kylään ja nähdä Euroopan tyhmin "raflanomistaja".
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2692262En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831001Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n53964- 107944
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi81911- 42854
Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa21838Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67736Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä299684- 33677