Ei jumankeekka, kattelin formulat, tein remonttihommia ja kävin saunassa ja tulin katteleen niin ex-pua oli taas saanut totaaliset ex-pu-apinanraivot :D Hahahah!!
Tein muuten ne smoothietkin tosa välis, nostattaa mieskuntoakin kummasti kun pistää kyseiset marjat/hedelmät hampunsiemen, kuivattu mustaviinimarja, kuivattu mustikka, kuivattu karpalo, vehnänlese ja seesaminsiemen sekaan.
Se nyt ei vaan aukee näille impotenteille haaveilija-expullille jotka uhoo omia fantasioitaan täällä palstalla.
Miten noi alisuorittajat voikin olla noin huvittavia. Enkä edelleen oo helka eikä mulla oo kurpparaivoa mutta ilmeinen vastaus on "osu ja uppos" että niinko mihin ihmeeseen? Omaan nilkkaansa kait :D
Sikoja pitää kouluttaa, sika on viisas eläin ja ehkä oppii jotain.
Ex-pu-apinanraivoa
15
<50
Vastaukset
- Ex-------PUA----
Näemmä vietämme nyt oikein kroonisen kurpparaivon ja Ex-PUA-pakkomielteen juhlaviikkoa. Jo toinen kurpparaivoisa viesti tänään, tutusta aiheesta. :D
Eiköhän tehdä sen kunniaksi pieni visailu.
Arvaahan helka/vihatipunen mistä seuraavaa katkelma on:
"Ehtiää kulumaan kotvan tovi. Sen mentyä hänen kaverinsa tulee luokseni. Myös nuori nainen, ihan ok:n näköinen, erityisen laittautunut näin iltaan, sillä sen päällä oli mm. minihame, korkeat korot ja asianmukainen "sotamaalaus". Tissit olivat melko isot, tai ainakin laitettu asianmukaisilla rintaliveillä siten, että ne varmasti tulivat esille. Perse terhakka ja pystymallinen. Ei paha."" - Ex-----------PUA
Ja äläkä nyt itke, vaikka et voi ehkä enää olla 22 vuotias nuori nainen, joka harrastaa kypsän miehen kanssa puistossa seksiä, lienet kuitenkin mieleltäsi aina pieni tyttö. :)
- KypsäTähänAiheeseen
Kypsän miehen :D eikö kypsä nainenkin voi harrastaa seksiä kypsän miehen kanssa sitten? :D
- miesvm_1967x
Se on kuules pikkupippelipelle niin että kun kypsä naiseni istuu mun kyrvän päälle ja huutaa sitä edestä ja takaa lisää niin en todella mieti sun impotentin juttuja :D
Enkä onnekseni edelleenkään ole helka tai vihatipunen vaan MIES jolla hormoonit hyrrää ja kyrpä seisoo ilman viagraa. Näin nyt hieman provottuna sanoakseni. Yleensä en diggaa mahtailla näillä seksijutuilla, kuten olen sanonutkin mutta pakko päästää vähän höyryjä, hih.
Naaras on naaras ja ikätekijä on hyvä, pikkulikat on pikkulikkoja eikä ne mitään osaa. Tää on ihan MOT joten älä selitä.- no.trollollooo
"Näin nyt hieman provottuna sanoakseni. Yleensä en diggaa mahtailla näillä seksijutuilla, kuten olen sanonutkin mutta pakko päästää vähän höyryjä, hih."
"hih."
Oliko tuo tyttömäinen palsta hihittely?
- nörttityttö
Expulla pelailee täällä taas omaa laivanupotuspeliään "osu ja uppos :D". Todellisuudessa hänen omat laivansa ja sukellusveneensä ovat uponneet jo kauan aikaa sitten. Expuan setämiesraivo voimistuu myös entisestään ja sasikalju hohtaa jo niin punaisena, että expuan ei tarvitse pitää huoneessa edes valoja päällä.
Loppuillaksi ajattrelin lähteä katsomaan papukaijoja tuohon läheiseen eläintarhaan, mutta sitten muistinkin, että expulla ilmestyy kohta taas tänne hokemaan omia mantrojaan ja toimittamaan papukaijan virkaansa, joten taidankin kaivaa popcornit esille ja jäädä palstalle seuraamaan tilannetta.- Ex------------PUA
Osu ja uppos!
Nimimerkin vaihto ja uuteen puskaan.
Eikös se nimimerkki kannattaisi vaihtaa muotoon "nörttikurppa"?
Samoin ei sinun tarvitse palstalle jäädä, sinähän asut täällä ja stalkkaat minua 24/7 ja esim. merkitset ylös kellonajatkin jolloin herään.
Ei siis kumma jos hieman kismittää että minä välillä käyn "puistoilemassa". :D - nörttityttö
Ex------------PUA kirjoitti:
Osu ja uppos!
Nimimerkin vaihto ja uuteen puskaan.
Eikös se nimimerkki kannattaisi vaihtaa muotoon "nörttikurppa"?
Samoin ei sinun tarvitse palstalle jäädä, sinähän asut täällä ja stalkkaat minua 24/7 ja esim. merkitset ylös kellonajatkin jolloin herään.
Ei siis kumma jos hieman kismittää että minä välillä käyn "puistoilemassa". :D"Samoin ei sinun tarvitse palstalle jäädä, sinähän asut täällä ja stalkkaat minua 24/7 ja esim. merkitset ylös kellonajatkin jolloin herään. "
No siis en varsinaisesti pidä näistä asioista kirjaa, vaan ne ovat minulla excel-taulukkona? On katsos huomattavan helpompi kirjata tapahtumia ylös ja laatia ennusteita ja diagrammeja heräämisistäsi. Karkausvuodetkin pitää määritellä, tämä on katsos tarkkaa puuhaa. ;)
Seuraavaksi varmaan kysyt ikäni ja että "onko juoksut jo juostu?"
Vastaan, että 32 ja että en ole vielä juossut juoksujani, sillä osallistun ensi vuonna maratonjuoksulle. - observer87_
Haha, loistava vastaus :D
- Ex------------PUA
Näemmä kurppa ei enää uskalla vastata suoraan, vaan lähtee jälleen omassa ketjussaan karkuun. :D Jälleeen varsin miesmäinen tapa keskustella.
No, keskustellaan sitten siten.
Mihis jäimme.
Arvaus meni siis väärin.
Tässä seuraaava vihje:
"Arvelin että no, mikäs siinä katsotaan mihin saakka kantaa jos nyt alan hosumaan; nainen on kerran valinnut, joten voin tehdä sen moitteetta.
Pian pienen rupattelun jälkeen olikin jo melkoinen nuoleskelu päällä. Tyttösen suutelutyylistä saattoi päätellä, että kyseessä on erityisen kiimainen tapaus."
Nyt sitä tsemppausta senkin vanha kalkkuna! :3 - Naishenkilö
Etkö Pulla tajua että vain nolaat itseäsi kirjoitteluillasi? Olet kiimamunasi viemä elukka joka käyttää naisia vain hyväkseen ja lutkittelee valmiiksi.
Miettikää tätä te hänen fanittajansa, millaisen kuvan annatte "kilteistä ja kunnollisista".
Ei ole ihme jos ei naisia kiinnosta teidän seuranne. Se asenne näkyy kauas ja kantaa pitkälle.Osallistu keskusteluun rakentavammin kuin toteamalla: "Etkö Pulla tajua että vain nolaat itseäsi kirjoitteluillasi?"
Tuollaiset kommentit ovat keskustelun kannalta täysin turhia. Onneton hiljentämisyritys.- sekuvittelee
Hmmm... Siis expulla LUULEE omissa kuvitelmissaa että käyttää naisia hyväkseen (get it?).
Ei pahalla, mut ei nyt täysin hyvälläkään miesvm_1967x, mutta alkaa tuntua jo siltä että jutut, sekä teot menee yhä enemmän ja enemmän sellaisiksi mistä kohdetta syytetään.....
Siis niin viestien sisällön suhteen ja sitten jatkuvien uusien samantapaisten ketjujen aloittamisen suhteen.....
Ymmärrän kyllä mistä agendasi johtuu ja miksi näin teet, mutta kunhan ajattelin, että olisiko nyt käynyt jo niin että olet provoontunut liikaa ja provosoidut yhä enemmän??? - olisikohan joku muu vastalääke parempi.....myrkky, myrkkyyn ei välttämättä ole aina paras vaihtoehto....
Noh, kunhan mainitsin.....- m-i-e-s
Henkilön piti olla vähän palstalla, kirjoittaa sinne vähän viestejä ja ennen kaikkea saada näistä joku henkinen yliote ja tyydytys, mutta jo kolmanteen avaukseen kommentoin jotakin (mitä en tarkkaan edes enää muista), että kaikin puolin tulee loppupeleissä häviämään enemmän kuin saavuttamaan ja mikäli ei ole henkilöön kohdistuvaa riippuvuutta on se provosoituminen todennäköisempää kuin huvittuneisuuden saaminen.
Kommentoin lähinnä siksi, että olit hyvin kirjoittanut ja havaitsen sen tapahtuvan aloittajalla, mistä hänen kanssaan keskustelin. Ainakaan se haluttu lopputulos ei tule tapahtumaan näillä aloituksilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.2763971Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon
Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-2000011881053645Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia
mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös1772636Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.422397- 622345
- 1541942
- 341737
- 411353
Onko jo liian "vanha" vai mitä mieltä olet? 57-v. saa raakaa tekstiä tv:ssä
The Summit Suomi tv-ohjelmassa 57-vuotiaan Maritan jaksamista kyseenalaistettiin iän takia. Onko tässä iässä jo liian "v311317- 461222