mitä asiaa olette puoltaneet kun olette halunneet näitä sotarikollisia suomeen, asia on vaan silloin liian myöhäistä.
Tulette horot ja homot huomaamaan
älykääpiöidenmaa
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Suomen putkinäköiset ihmiset menevät rikkaiden määräämää tietä eivätkä ymmärrä miten se tie tulee päättymään.
Siinä meillä malliesimerkki torniolaisesta natsihuippuajattelijasta. Joko on valkoinen lakana hommattu?
Homot ei taida olla hyyssäreitä
Omaan munaansa ampuvat jos ovat. Nuohan tiputtaa homot katoilta.
Joo ei ne homot voi islamia kannattaa,mutta horot on sitte kokonaan toinen juttu.
Mutta mistä se isis mies osaa homon ja horon erottaa,on niin pirusti toisiaanmuistuttavia sanoja.Ja kyllä ne homotkin usein horoja muistuttavat kun totta puhutaan.
se vain kato ko homot ihannoivat noita ukkoja tykkäävät miehistä ja nämä on sellaisia että työntelevät kyllä pakoputkeenkin, olen kuullut.
Ja tulle yhelle lehmälle KYLLÄ VALKOINEN LAKANA ON HANKITTU JA TEHTY SILMÄNREIJÄTKIN.
"se vain kato ko homot ihannoivat noita ukkoja tykkäävät miehistä ja nämä on sellaisia että työntelevät kyllä pakoputkeenkin",
Yks kerta ei homoksi tee ja ei se ole homo joka panee vaan se, joka antaa panna
eikä sekään joka antaa panna, jos sillä ei seiso, kun pannaan.
Kiitos asiantuntija lausunnostasi, minä kun en ole alan miehiä niin en kaikkia seikkoja tiedä, mutta nythän sekin tuli selväksi kuka on kukin, mutta horo on horo se mie tiiän ko oon värkännä niienki kans ku ei oo ollunna normaalinaista suurimpaan puutteeseen.