Oletteko ansainneet edes kunnollista miestä joka kohtelee teitä hyvin?
Vastaukset 26
- Nainen4848
Mistä muka löytyy kunnollinen mies
- tyypillistä
Naiset aina väittää että eivät löydä kunnollisia vaikka kunnollisia on pilvin pimein. Tuntuu siltä että ette halua löytää kunnollista. Kunnolliset saa pakit sanoilla "olet mukava mutta.."
- 175
tyypillistä kirjoitti:
Naiset aina väittää että eivät löydä kunnollisia vaikka kunnollisia on pilvin pimein. Tuntuu siltä että ette halua löytää kunnollista. Kunnolliset saa pakit sanoilla "olet mukava mutta.."
Tota noin....
Et kai sä vaan tuolla "kunnollisella" tarkoita näitä sinkkupalstalaisia?
Tällä palstalla kunnollisia miehiä on ehkä 5%. Tuokin arvio saattaa olla yläkanttiin. "Pilvin pimein" heitä on jossakin aivan muualla, ja minä en ainakaan tiedä missä.
- yksinkokoeelama
En ota ketään miestä
- kunnollinennainenhh
Ainakin sellaisen rajan pidän, että en ota spermaviemäri-puheista ätmiä. Heti häiden jälkeen tarkastan mieheni kaiken netin käyttöhistorian, jos on puhunut töykeitä palstalla, niin mies loppuelämäksi ilman nettiä.
=DDD......Niih, että tarkastetaan sitten historiat oikein kunnolla.......Mut jos se vaan tokasee, että "jokaisella meillä on historia", eiks se riitä?! ;P
- kunnollinennainenhh
MGTOW kirjoitti:
=DDD......Niih, että tarkastetaan sitten historiat oikein kunnolla.......Mut jos se vaan tokasee, että "jokaisella meillä on historia", eiks se riitä?! ;P
Koska itse olen kiltti ja kunnollinen nainen, aion pitää miehenikin sellaisena. Netin käyttö menee vahdintaan 24/7, samoin tietty liikkuminen. Ei tarvitse edes tiliä tehdä, puhelinta on niin helppo vahtia.
Historiaa on helppo selvitää, esim. tilitiedot kertoo paljon elämäntavasta. Puheisiin ei tarvii luottaa, kun on saatavilla ihan dataakin. - EiIkinäTommosta
kunnollinennainenhh kirjoitti:
Koska itse olen kiltti ja kunnollinen nainen, aion pitää miehenikin sellaisena. Netin käyttö menee vahdintaan 24/7, samoin tietty liikkuminen. Ei tarvitse edes tiliä tehdä, puhelinta on niin helppo vahtia.
Historiaa on helppo selvitää, esim. tilitiedot kertoo paljon elämäntavasta. Puheisiin ei tarvii luottaa, kun on saatavilla ihan dataakin.Ai kunnollinen nainen. Vittu yks noita.
kunnollinennainenhh kirjoitti:
Koska itse olen kiltti ja kunnollinen nainen, aion pitää miehenikin sellaisena. Netin käyttö menee vahdintaan 24/7, samoin tietty liikkuminen. Ei tarvitse edes tiliä tehdä, puhelinta on niin helppo vahtia.
Historiaa on helppo selvitää, esim. tilitiedot kertoo paljon elämäntavasta. Puheisiin ei tarvii luottaa, kun on saatavilla ihan dataakin.Niih, kyllähän sitä joku roti täytyy olla..... ;D
- 2012
EiIkinäTommosta kirjoitti:
Ai kunnollinen nainen. Vittu yks noita.
Niimpä. Silti saman tyyppiset ätmit kutsuvat itseään kunnollisisksi.
- kunnollinennainenh
2012 kirjoitti:
Niimpä. Silti saman tyyppiset ätmit kutsuvat itseään kunnollisisksi.
Ätmi kutsuu itseään kunnolliseksi, vaikka puhuu rumia. Minä en puhu. En nimittele toisia. Pidän asiani kunnossa. Olen tarkka ja tunnollinen ja aina kohtelias ja ystävällinen. Tarvittaessa tiukka, mutta sekin on osa kunnollisuutta. Että hoitaa asiansa.
- selvätsävelet
Olen ansainnut ja aion ottaa.
- Sad-But-true
Yli puolet miehistä ei ole kunnollisia.
Ihmisiä ei noin vain oteta, mutta enpä ole koskaan muita kuin kunnollisia miehiä tapaillut.
- tarralenkkari666
En ole koskaan deittaillut epäkunnollisten ihmisten kanssa. Olen itse se jännänainen sitten varmaan :)
- kiinnostaisitietää
Oletko sinä se kirjoittaja, joka kävi treffeillä tarralenkkarit jalassa?
- Kunnollinen-atm
Naiset ansaitsee kivuliaan julman hivutuksen. Tai ne suorastaan haluaa sellaisen.
- nurkkaanhäpeämäänsiitä
Sinä ansaitset viikon ilman internettiä.
- 153
Kommenttisi oli kylläkin "epäkunnollisen" eikä "kunnollisen" ihmisen pääkopasta. Sinä siis valehtelet härskisti tuolla nimimerkilläsi.
- Fiksu-ja-kunnollinen
Riippuu tietysti monenko miehen nussima nainen on. Alle 10 niin voisi ansaita kunnollisen miehen ja yli 10 on jo sellainen luku että nainen ansaitsee jonkun paskan joka pettää.
- ewoifngö
Joo jos sillä tarkoitetaan myös komeaa, kunnianhimoista ja menestynyttä miestä.
- harvaseula
Tottakai ansaitsen ja otan heti, mutta kukaan ei ole läpäissy vielä mun hyvin yksinkertaista seulontatestiä...
- vihatipunen
Otan kello seitsemän.
- Neiti-24
Otan kunhan tarpeeksi komea ja rikas löytyy. Harvinaista se on mutta onhan tässä aikaa 50 vuotta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta
https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen351779- 791321
Olet nainen ollut vaikein rasti
Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔841271Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!
Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m131166Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t1291065Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???
LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.93970- 74969
Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen
Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok147781Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen
Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast52742Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille
Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.86717Moottoripyöräonnettomuus
Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää56670Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen
Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t13669Uusi ruokapaikka
Tuleeko Haapavedelle uusi lounaspaikka ,haetaan kokkia? Uusi firma kyseessä27658- 43645
- 147641
Miten sinä voit?
Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua93622- 28618
- 51617
Jos oikeasti haluat mies
Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.95605- 47577