Mielisairasta touhua

Ranskassa muslimistit ovat tappaneet 140 ihmistä ja Suomessa pääministeri haluaa antaa asuntonsa muslimistien tukipaikaksi uusia iskuja varten.
3113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nii i... Tänne tulevat vaan pilaamaan kulttuurimme ja saadaan suomestakin kehitysmaa.. Suvakki on vajakki!

Äänestä

ensten sipilä sitten vasta paris

Äänestä

Toivottavasti kansa tekee vallankumouksen ja häätää loisijat pois maasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin_se_on kirjoitti:

Ranskassa muslimistit ovat tappaneet 140 ihmistä ja Suomessa pääministeri haluaa antaa asuntonsa muslimistien tukipaikaksi uusia iskuja varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu