Onko treffipalstalla enää ketään?

katonaisianaiskato

Onko suomi24 treffit tosiaan kuihtuneet näin olemattomiin, laitoin juuri haun 42-55v nainen P-Hämeeseen rajaus, niin ainoastaan kahdeksan profiilia online.
Onko 3v takainen treffiuudistus ollut niin tehokas, että on vienyt naiset palstalta?

11

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eli harmittelet, että vain 8 naista on juuri tuolla hetkellä Treffit sivustolle kirjautuneena?
      Moniko tuolloin 3v sitten oli sunnuntai iltapäivällä kirjautunut ja selailemassa sivustoa?

      Viimeisen kahdenviikon aikana kirjautuneita on noilla rajauksilla 165.

      • katonaisianaiskato

        Tilastoa ei ole tarjota, mutta tuntuma kolmen vuoden takaisesta, että silloin olisi vastaavalla ikä-/maakuntarajauksella ollut kolmisen kymmentä profiilia paikalla.


    • Tavarataivaskin

      Katseleppas vastaanottokeskusten läheisyydestä ?

    • raha-on-kemia

      On siellä naisia mutta eivät ne halua tutustua ellet ole rikas ja komea.

    • Poistinprofiilin

      Osa meistä naisista poistaa profiilinsa, kun omilla hakukriteereillä seulottuja miesten profiileja on lukumäärältään vähän, ja niiden takaa viestittelyjen - joskus tapaamistenkin - myötä todentuu yhteensopimattomuus toiveiden, persoonallisuuksien tai elämän tilanteiden kautta. Varallisuus, harrastukset, asumismuoto tms tai kuva ei ole kaikilla tärkein kriteeri. Minä olisin osunut mainitsemaasi hakuhaarukkaan vielä pari viikkoa sitten.

      Onnea etsijöille ja rohkeutta arjessa eteen tuleviin live-kohtaamisiin.

    • AIKAS KUOLLEELTA NÄYTTÄÄ

    • ETIN NAISTA NOKIALTA MUT NÄYTTÄÄ PELKKÄÄ NOLLAA

      • Säpinääsivuille

        Ei monikaan laita asuinpaikkakuntaansa näkyville. Ehkä kannattaisi etsiä maakunnan mukaan ja kysellä sitten jo omassa profiilitekstissään nokialaisia.


    • jappeeee

      Ei ole ihme ,,, miksei suomi treffeillä ole enää ketään,,, koska kuka viitsii siellä olla ja selata,kun siellä on ne samat naamat olleet jo jopa vuosia::))Tyhjän saa pyytämättäkin,,, ja puolet niistä on feikkejä::))

    • Säpinääsivuille

      Laittavat joulua! Kevättä kohden taas piristyy! Maaliskuussa se alkaa!

      • Säpinääsivuille

        Olen huomannut semmoisen, että kesällä kun ihmisillä painaa lomat päälle, silloinkin Treffit hiljenevät. Taitavat useimmat olla silloin matkoilla, mökeillä, rannoilla jne... missä lienevät.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      150
      1479
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      104
      911
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      733
    4. Mitä muistoja teillä on kaivatusta?

      😇
      Ikävä
      51
      625
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      15
      573
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      504
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      157
      476
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      44
      462
    9. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      409
    10. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      185
      402
    Aihe