MOHAMMED 14 V JUHLII VEROVAROILLAMME !

http://mvlehti.net/2015/12/23/mohammed-juhli-14-vuotissyntymapaivaansa-hienon-parran-kanssa/

Sillälailla! Sanoisi Tarvajärvi, raamattupiiri insinööri Sipilä taasen sanoisi jotta USKOTAAN !

Late Lapista.
359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Net kehittyvät sielä eteläsä äkäsemmin, näkkeehän sen.

Äänestä

Hyvä, että pikku Muhis on saanut kunnon juhlat. Ei mene kaikki soinin jabba jabban isoon pötsiin.

Äänestä
  • sekö soinivaara semonen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late_Lapista1 kirjoitti:

http://mvlehti.net/2015/12/23/mohammed-juhli-14-vuotissyntymapaivaansa-hienon-parran-kanssa/

Sillälailla! Sanoisi Tarvajärvi, raamattupiiri insinööri Sipilä taasen sanoisi jotta USKOTAAN !

Late Lapista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu