Rauhoittukaa hyvät ihmiset... Ei ExPua ole nussinut varattua naista, koska eihän hänen kaltaisensa neitsytsetä ole ylipäänsä nussinut naista. Koskaan. Ikinä... Voitte mennä nukkumaan rauhallisin mielin. Yhdenkään kunnollisen avomiehen selän takana ei ole suhmuroitu. Yksikään "akateeminen avovaimo" ei ole miestään pettänyt - ainakaan ExPuan kanssa. Kaikki on ihan reilassa. ExPuan sepustukset ovat vain onanoivan surullisen neitsytsedän mielikuvitusta ja paineiden purkua.
Vastaukset 3
Minä ainakin rauhoituin heti. Olisihan se kauheaa, jos maailmassa naitaisiin niin, että kaikki osalliset ja osattomat ei voisi tapauksesta puhua rehellisesti ja häpeilemättä.
Olet siinä oikeassa että ExPUA on neitsytsetä ja HC-ATM
- Ylös-alas
Minäkin nain kerran tuttavani vaimoa ja otin jopa valokuvia hänestä yhteisellä sopimuksella. Mutta kun aloittaja sanoo että ei maailmassa sellaista tapahdu, niin en sitten vissiin nainutkaan kuin harhoissani..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100822
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361780- 72599
- 49590
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38589- 65575
- 30566
En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27522