Kausipaikkalaisten pornoleirit

Pornovaanarit

Ensimmäisenä kesänä kävin tuttavan vaunulla ja hämmästyin vapaasta seksistä. Poikamiehenä ostin vaunun ja lähdin kiertelemään. Muutaman vuoden jälkeen on tullut tutuksi erilaiset pornoleirit. Kausipaikkalaisilla on tapana harjoittaa seksiä kaikkien kanssa ja pettää kaikkia. Kun mies sammuu, niin vaimoa painetaan välillä kimpassakin. Ryhmä, parinvaihto, salaa pettäminen ja kaikki muukin käy. Muutama paikka on homomyönteisiä, joissa ei miesten vuorolla kannata heteron mennä saunaan.
Hauskinta on, että kaikki ovat kuin ei mitään olisi koskaan tapahtunut.

5

109

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyäeläkeläinen

      Minä taas olen huomannut, jos käyn muualla kuin Toijalassa, vinoilevat juopuneet kausipaikkalaiset Rumatikistä.

    • Joopajoojahöpöhöpö

      Olisipa mukava kuulla missä tällaisia leirejä on. Itse olen kulkenut vaunulla ja matkailuautolla yli kaksikymmentä vuotta. Vuodessa olen noin sata yötä eri alueilla ympäri Suomen, enkä ole vielä koskaan nähnyt senlaatuista toimintaa, johon aloittaja viittasi. Luulen, että aloittaja sekoittaa nyt totuuden ja omat fantasiansa.

    • Hoppivaari

      Mutta kyllä Työeläkeläisen juttu siitä että juopuneet kausipaikkalaiset pilkkaa ilmalämmitystä on mullekin tuttujuttu.

    • Reinohöpöttäjä_Joksu

      Olen paremmin syventynyt Reinooni Rauhalahdessa ja pyöräpotkuriini

    • Jotenkin se hetki kun on porukassa se uusin. Se kaikkien kohteena oleminen kiehtoo. Sitten kun on yksi muiden mukana ja tulee uusi . Niin sitten vaihdan maisemaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      11
      2754
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      109
      2580
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      178
      2452
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      158
      2092
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1654
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1119
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      84
      868
    8. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      787
    9. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      732
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      151
      723
    Aihe