Enpä ole aikoihin nauranut yhtä paljon. Rasistit sekaisin kun seinäkellot.
Rasistiset seinähullut ei osta Felix ketsuppia
Sgwa
4
<50
Vastaukset
- isänpojansiskonveli
psykoosilääkitys parantaa. ketsuppi maistuu taas sen jölkeen aivan normaalilta.
- Yttgg
Totta, tuhti lääkitys päälle.
- orkla.sucks
Minä en osta Orklan tuotteita sen vuoksi, koska uhkaavat lopettaa Taffelin sipsitehtaan. Sellaista firmaa joka potkii suomalaisia työttömyyskortistoon ei tueta. Pitäkööt norjalaiset tunkkinsa.
- Okkop
En ole myöskään nauranut yhtä poljon aikoihin, kuin silloin kun näin mainoksen ensi kerran. Kyllä felix- ketsuppia silti voi syödä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843412
- 771357
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1821339Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051000Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310952- 43859
- 95857
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78845Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835