Nyt kun OneCoinissa on mahdollista myydä kolikoita sisäisesti omassa linjassa, niin erittäin menestynyt liikemies Kolikonherra tarttuu välittömästi tilaisuuteen. Ja niitä kolikoitahan kannattaa ostaa vaikka yli Rujan asettaman vaihtokurssin, sillä kolikoiden arvo tulevaisuudessa vain kasvaa!
"Myykää Atelle, kyllä Atte ostaa!"
Laitetaan vaikka thaihuora, sen äiti ja täti kadulle myymään persettä, että saa lisää rahaa, millä ostaa niitä kolikoita. Mitä enemmän kolikoita, sen parempi!! Todelliset bisnesmiehet menestyy aina.
Kolikonherra ostaa kolikoita!
9
317
Vastaukset
- kolikkoita
ostakko multa, 10000 coinia ja hinta 400 ekee
muuten ei ole pystynyt myymään- myymutteihaluamyydä
Olen nyt kaksi kertaa yrittänyt ostaa näitä halpoja paketteja, mutta turhaa ajankulua, kun myyjää ei löydy mistään ja rahoja en jollekin tilille lähetä periaatteella, että sitten saan tunnarit.
En usko, että tässäkään tapauksessa on oikea ostaja paikalla vaan kyseessä on vastustajien tutuksi tullut valheellisen kiero propakanda.
Kerrotko muodostuuko tuo 10 000 kolikkoa millaisesta paketista/ paketeista ja koska se/ne on hommattu ja paljonko tullut verkostopalkkioita (näkyy etusivulla)Paljonko OneLife-pisteitä ja ponsoroituja?
Näiden kysymysten jälkeen kauppias onkin yleensä jo häipynyt toki toinen yritti vielä että lähetän rahat tilille, että sen jälkeen vastaukset tulevat myös. Just Just! ;)
- SaatananTunarit
Mitenkäs Wahlroos? Kai nyt vähän pitää kolikoita ostaa jos on Lamborghiniinkin varaa. Ja Parhiala varmaan tankkaa 4 miljoonan kuukausituloillaan? Mitenkäs muut suurmiehet?
Hah hah, facebookissa ne myyvät käyttäjätilejään pilkkahintaan! Eivät saa pyramidista rahojaan pois.
Olisikohan kohta aika että kuuluu KOPS? Sehän on tietenkin se ääni joka pyramidista kuuluu kun se kellahtaa kyljelleen!
MUAMUAMUAHHHAHAHAHAAA
Poijjaat! Taasen!
T.AvoTampio- rikass
Kolikonherra uskaltaa menestyä! Antaa luusereiden vaan pakertaa arkisissa duuneissaan.
- a-sampo
Kolikonherra on ilmottautunut kalliitten pakettien myyjäksi, ei sillä ole varaa ostaa kolikoita. Kannattaa ostaa kallis kimppapaketti, Atte pääsee Thaikkulaan tunkittamaan uusia hölmöläisiä ponziin.
- MediaLuteet
Tämä Atte on kohta yhtä surullisen kuuluisa hahmo kuin autobonusmies - ja samassa kusetuksessahan molemmat nykyään vaikuttavat.
- abonus
Kolikonherra ei ehtinyt tähän kultapisnekseen. Tuttuja naamoja Oneoinista ja tietysti Autobonus-Mikkonen.
https://www.youtube.com/watch?v=jmJqGbxi4bc
https://www.youtube.com/watch?v=wkIOMNC15b0
- wkisti
Avotampio, voisitko laittaa linkin naamakirjaan, kiitos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2343895Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t462527Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401790Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus991671- 1061654
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e471469Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin161469Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1681401Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1291143Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251102