Elävältä syödyksi tulemisen kipu

... onkohan semmoista ja miten paljon.
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä varmaan monikin ihminen kokenut, kun joku villieläin on syönyt. Esim. karhu, leijona, tiikeri jne. Nämä elävänä syödyksi tulleet eivät vain ole kertomassa kokemuksiaan, joten aloittaja saa edelleenkin arvuutella kivun luonnetta. Myös eläimet tulevat usein syödyksi jonkun muun lajin edustajan toimesta. Elämä on.

Äänestä

Mutta jos haluan tulla ateriaksi. Mieluiten krokotiilin. Jospa vain nappaan kipulääkettä. Tavallaan tulen osaksi krokotiilia.

Äänestä

Mene kunnon täisaunaan. Täit ne imee monen verta. Suomalaiset sotilaat kävivät rintamaoloissakin täisaunassa eikä sitten juurikaan sairasteltu "punatautia".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannibalix kirjoitti:

... onkohan semmoista ja miten paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu