Luulin nuoremmaksi

luulias

12

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juu ei. En tiedä onko kyse sattumasta, varmaankin, vai onko tuo toinen henkilö kenties vieraillut palstalla ja tykästynyt nimimerkkiin, se olisi outoa, mutta en todellakaan ole tyrkyllä missään deittisivustolla. Emme siis ole sama henkilö, en ole noin vanha, tai pitkä, enkä puhu italiaa, tai hoitele ihmisiä työkseni.. ja miehellä saisi olla ikää n. 30-40v. ( Tämä ei ollut seuranhakuilmoitus.)

    • Pikkulikan polkupyörästä on kumi puhjennut eikä jännämies auta paikkaamaan. Jos kelpaisi kunnollinen mies niin voisin paikata sen kumin helposti.

      • Fillarin vein viimeksi pyöräliikkeeseen paikattavaksi, mutta henkinen sisäkumi vuotaa edelleen.


    • lyhytpitkä

      Vähintään 176cm pitää olla suomideitin pikkulikan äijän pituus

    • Niin ne salat paljastuvat. :-/

      • Tietenkin minulla on, kuten kaikilla muillakin täällä, kaikenlaista henkilökohtaista salattavaa, mutta tämä ei nyt ollut semmoinen juttu. Kyseessä on todellakin joku muu.

        Sinähän voisitkin vaikka uteliaisuuttasi ottaa siihen yhteyttä?


      • PikkuLikka kirjoitti:

        Tietenkin minulla on, kuten kaikilla muillakin täällä, kaikenlaista henkilökohtaista salattavaa, mutta tämä ei nyt ollut semmoinen juttu. Kyseessä on todellakin joku muu.

        Sinähän voisitkin vaikka uteliaisuuttasi ottaa siihen yhteyttä?

        Mutta kun en ole 50-55-vuotias mies, jollaista etsit. :-I




    • No voihan perhana, toiselle olen liian nuori, ja toiselle liian vanha

      • lähtölupa

        pikkulikkoja kyllä riittää joka lähtöön


    • vai.47v.seuralainen

      en olis uskonut että pikkulikka etsiikin netistä seuraa ja onkin seksiseuralainen luulin kunnon tytöksi luulo on luuloa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      181
      1508
    2. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      195
      1202
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      43
      1101
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      42
      794
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      700
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      691
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      680
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      37
      673
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      19
      621
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      617
    Aihe