RION OLYMPIALAISET PASKIMMAT KISAT IKINÄ !!!

PaskatKisat

Kisayleisö paskinta, suorituspaikat paskaisia, vesi paskaista, kisaturistit ryöstetään, suomalaisilta alisuorittamista !!

VITTU !!! PITÄKÄÄ MITALLINNE SAATANAN BRASSIT !!!

9

329

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paskakaupunki

      En ole seurannut, on hirveetä paskaa kyllä ollu mitä lukenu. Muuten jää historiaan korruptointuneina skaboina. Vidu tää tellus vaan menee kovaa vauhtii enemmän sekasin. Hei, te jotka vielä moraalii vähä diggaatte, älkää antako periksi!

    • 4trt

      Kiinnostaako ketään oikeasti noi kisat? Hirveetä kähmintää ja huijausta, säälittää jos joku innoissaan noita katsoo, no jokainen tyylillään.

    • Tympääntynyt

      Kun jokapaikasta säästetään, niin YLE voisi kyllä jättää tämmöiset paskakisat kokonaan näyttämättä. Ne joita kiinnostaa, voisivat katsoa maksukanavilta. Veronmaksajien rahoja ei pitäisi tuommoisiin laittaa senttiäkään.

      Tunnen myös voimakasta myötähäpeää Brasiliaa ja sen kansaa kohtaan. Kisat ovat surkeimmat koko olympialiikkeen historiassa; yleisö häiritsee urheilijoiden suorituksia, mitalisteille buuataan, urheilijoita ja kisaturisteja ryöstetetään, vedet ovat vaarallisen likaisia eikä edes uima-altaiden vesiä osata pitää puhtaana, isäntämaan oma uimahyppyedustaja valmistautuu kisasuoritukseensa harrastamalla koko suoritusta edeltävän yön seksiä... Mitään postitiivista ei tule näistä kemuista mieleen. Kun nyt tälle tasolle on menty, niin olympiakisat voisi ihan yhtä hyvin myöntää vaikka Syyrialle tai Pohjois-Korealle. Tuskimpa hekään ainakaan brasilialaisia huonommin voisivat kisoja järjestää.

      • IsisOlympic_games

        Isis voisi järjestää seuraavat olympilaiset. Lajeina mm. estejuoksu räjähde-esteen yli. Judoa räjähdevyön kanssa. Itsemurhakarate jne..


    • cvbnbvcxcv

      Seuraavat survival olympialaiset järjestetään somaliassa husu hussein avaa kisat.

    • pahastipettynyt

      Ihan pannukakku olympialaiset ! Ryöstelyä, paskaset uima-altaat, merivesi saastunutta, doping skandaalit, huonot suomalais selostajat, majoitustilat likaisia... Miks tälläseen paikkaan järjestetään yleensä arvokisat ?? Ei minkäänlaista kisa fiilistä koko aikana.

    • beethooven

      Kylä Suomi surkeampi kansakuntana nyt kuin ikinä tätä ennen.

    • yäkyäkyäk

      Ajatelkaa positiivista saastevaikutusta. Olympialaisten jälkeen maailma on entistäkin saastuneempi ihmiskunnan takia ja Rion hutsut uivat paskassa. Muut lajit eivät ole kiinnostuneet tyhmistä pelle-olympialaisista. Vain ihmiset. Ihminen on jo hävittänyt 99 % UPEISTA tiikereistä ja kohta menee se viimeinen 1% tai IHMINEN. "Kun jokapaikasta säästetään, niin YLE voisi kyllä jättää tämmöiset paskakisat kokonaan näyttämättä. " EI TULE KUULOONKAAN! Luonto on tuhottava kunnes ihminen katoaa maan päältä. JA IHMINEN TEKEE SEN ITSE.

      Siinä teille naisten päähänlyömisen kyttääjät.

      YÄK.

    • Pekkapokelo

      YLE:;n annat suoritus oli surkein. Haastattelijat eivät uskoneet urheilijan sanaa, vaan tivasivat samaa kysymystä asettaen sen hieman eri tavalla. Pitävätkö YLE:n annat toimitteliijanaiset katsojiea ja urheilijoita idiootteina, kun eivät kerralla usko mitä heille sanotaan, vaan taitaa se vika olla sittenkin toimittelijan omassa päässä ja se saatanallinen huuto, jota nuo selostelijat Porttilan paska kärjessä käyttivät. Jopa miekkailussa karjuttiin niin, että tuollainen selostelija on taatusi karannut jostain hoitolaitoksesta, jonne se pitäisi toimittaa pian takaisin. Ja kaikki tämä veronmaksajien piikkiin! Entäpä tämä YLE:n määräinen ryssän hehkuttelu, 21 sija tuossa turhimmassa lajissa, taitovoimistelussa, ts. liikunnassa, ei mitään tekemistä urheilun knssa. No mimmi tuli sinne häntäpäähän ja YLE:n annat selostelijat hehkuttivat sitä historialliseksi. Sitä olikin, mutta sillä lailla, että surkeudessaan se sitä oli ja kun kyseessä oli laji, jonka valtamaa on ollut juurikin Venäjä, josta myös tämä "nainen" ja vanhempansa, kuten valmentaja ja taustajoukot ovat kotoisin, voidaanko puhua Suomalaisesta urheilijasta. No ei voida, sillä suomalainen on suomalinen, eikä venäläisestä suomalaista saa, se vaan on totuus, sanokoon YLE:n annat totuus mitä hyvänsä. Propagandaa ja Suomen mädätystä ajava laitos, joka olisi saatava lakkautetuksi tuhlaamasta veronmaksajien veroeuroja!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2405
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1387
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      75
      1200
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1117
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      79
      845
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      790
    7. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      678
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      83
      672
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      25
      649
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      636
    Aihe