Paralympialaiset tuovat varmaan mitaleita

Suomen plakkariin, sitä odotellessa. Amandalle onnea kisaan.
3223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kannattaisi keihäänheittäjienkin katkaista toinen käsi ja yrittää sitten uudelleen.

Äänestä

Joo sinne vaan kaikki vammaiset suomalaiset urheilijat.

Äänestä

Tuleeko tvstä24/7 niinkuin näitä normaaleja olymppialaisia? Toivottavasti! Tokiossa paralympialaiset voitais pitää ensin, niin pääsis mitalin makuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


evakko kirjoitti:

Suomen plakkariin, sitä odotellessa. Amandalle onnea kisaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu