http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001264749.html
Naiset varmaan tekee tuota usein ja sitten ihailevat kotona omaa persettään runkaten samalla.
Naiset varmaan tekee tuota usein ja sitten ihailevat kotona omaa persettään runkaten samalla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Minun nuoruudessani otettiin kuvia toisista ihmisistä, kavereista, sukulaisista jne. Nykyisin ihmiset ottavat kuvia lähinnä itsestään. Kummalliseksi on maailma mennyt. Jokaisen maailma tuntuu nykyisin olevan omanapasentrinen.
Näinpä. Itsekeskeiseksi on mennyt.
Ihmiset apinoivat papukaijan (!) tavoin toisiaan, etenkin naiset. Tekevät sitä mikä "on in".
Jos huomenna tulisi trendikkääksi vetää Jeesus-teippiä naaman ympäri, niin tämä lammaslauma (!) sen tekisi vailla mitään itsekritiikkiä. "Kun noi muutki, ja ku nääin nyt kuuluu tehä"
Lähetin ukolle peppukuvan mutta ei halunnut jakaa teille kaikille😀
Ongelmana on yleinen minä tykkään kauniista ja haluan luoda kaunista ja jakaa kaunista.
Että noi on noloja eikä edes itse sitä tajua!
Miten ois kelfie? Se on tietenkin kyrvästä otettu kuva joka lähetään kaikille kavereille ja tuntemattomille.
Niin ja hollywoodissa tää on tietenkin jo menneen talven lumia, sitä on harrastettu siellä jo pitkään.
Nyt vasta saamassa jalansijaa täällä.
Toihan on ollut pinnalla täälläkin jo kauan ennen selfieitä ja belfieitä.
Sallittakoon että nuori kaunis nainen kuvaa pyllyään. Jos ruma nainen kuvaisi niin se olisi sairasta.
No kato poikakaverille lähti viestinä että mimmosta on tarjolla..
Tai sitten ätmille kuvasi että tällästä et saa ikinä.
Belfieni on jossain täällä sinkut palstan kätköissä
HETI ESILLE SE! Haluan nähdä
Vitun huorat kuvaa itseään ja lähettävät asiakkaille kuvia
Mitäs siinä on noloa? Ennen oli pornolehdetkin täynnä ilmoituksia, joissa miehet oli ottanut kuvia hepeistään.
Narkissoskin olis kateellinen näille nykyajan narsisteille, joilla on kamerat, joilla voi ihailla itseään takaankin päin.
Mä voin auttaa palstan naisia ottamaan kuvia heidän pepuistaan. Se on helpompi jos toinen ottaa kuvan ja voi itse keskittyä pyllistämiseen.
Saa sitten vastineeksi Kulfien..
Naiset vois ottaa pillun kuvia ja laittaa palstalle esille.