Kyllä on aivan ihanaa olla asiakkaana innovaatisessa/menestyneessä/rehellisessä yrityksessä OneCoin/OneLife!
Mahtavaa on sekin, että kun KRP varoitteli luomasta ylioptimistisia tuotto-odotuksia tämänkaltaisissa verkostoissa, niin olen ollut hyvin pienillä tuotto-odotuksilla mukana n. vuoden ja se onkin ollut hyvä neuvo, sillä OneCoin/OneLife on ylittänyt kaikki odotukseni ja elämä hymyilee. :)
Positiivinen tieto oli myöskin se, että KRP tutki OneCoinia ja ei löytänyt siitä mitään sellaista joka olisi johtanut esitutkintaan ja ei myöskään missään muussakaan maassa ja se oli tietenkin loistava asia ja luotettavuus vain kasvoi.
Olen maksanut jo kaikki ostamani koulutuksen paketit tuotoilla ja OC- tilillä on vieläkin euroja ja kolikkoja tuplauksen jälkeen n. 100 000 kolikkoa, että katsotaan nyt sitten tuleeko niille edes jonkinlainen arvo vai ei, mutta eipä edes matalalta putoa vaikka arvo olisi nollakin, koska koulutuksen kylkiäisinähän nuo onecoinit ovat todellisuudessa syntyneetkin. Toisaalta varovasti aina joskun toivon, että kolikoille tulisi jonkinarvoista käytettävyyttä ja sehän olisi sitten valtavaa plussaa.
Viikon kuluttua Thaimaassa loppuunmyyty eventti 1.10 ja mielenkiintoista nähdä millaisia uusia päivityksiä silloin saadaan ja on ilmoitettu ainakin kolikkomäärän tuplaus ja uusi nopeammin louhiva lohkoketjusysteemi näkee päivänvalon.
Saas nähdä toteutuuko suuret muutokset ilman ongelmia?
HEI! AIVAN MAHTAVAA!
10
86
Vastaukset
- kunnonkusetusta
KRP on sen nyt todistanut, Onecoin on maailman rehellisen bisnes. Nyt kaikki joukolla mukaan. Kauppapaikat ja Mastergard aukeavat lähiaikoina, todennäköisesti, mutta hyväähän kannattaa odottaa vaikka useampi vuosi.
- Onecoinmenestyy
Itsellä on myös hyvä tilanne, eli mukava potti kolikoita odottamassa tulevia kuvioita.
- OnecoinPONZI
Itselläni on VIELÄKIN PAREMPI TILANNE eli olen tajunnut ajat sitten että Onecoin on surkea huijaus ja että ennemmin tai myöhemmin kaikki hyöty tuomitaan rikoshyötynä valtiolle menetetyksi -ihan kuten Wincapitankin kanssa kävi.
Nyt naureskelen hölmöille ketkä tähän rahojaan sijoittavat ja myös niille ketkä huijaavat mukaan vääriä henkilöitä. Sellaisia joita ei siis kannata huijata.... *tirsk*
Onecoinin oikea arvo on siis pyöreä nolla ja koko homma paskaa -veristä ripulipaskaa!- Oc-vesku
Paras tilanne taitaa olla Rujalla itsellään. Huhu kertoo,että splitti tulossa. Babycoin muhimassa......
- SurkuhupaisaaTouhua
" Toisaalta varovasti aina joskun toivon, että kolikoille tulisi jonkinarvoista käytettävyyttä ja sehän olisi sitten valtavaa plussaa."
WHAT !!!!!!! ????????
Jaa että olisi oikein valtavaa plussaa, jos edes johonkin joskus kävisi kolikot....????
EI HYVÄÄ PÄIVÄÄ!!!
Eiköhän nyt yhdessä myönnetä, että olet mukana ihan tavanomaisessa pyramidipelissä. Ja siinä pelissä on täysin yhdentekevää, vaikka kyseiset pelle-kolikot eivät todellakaan tule käymään mihinkään, milloinkaan... - Onecoin
KRP ei löytänyt Onecoinista syytä esitutkinnan aloittamiseen, eli kertokaapas hyvät ihmiset miten tämän selitätte?
- Zerocoin
Miten selität,että KRP varoitti sijoittamasta tällaisiin virityksiin? Mikset hölmö uskonut?
- Onecapita_
Krp ei löytänyt mitään laitonta ja Timo sai kellon, josta me kaikki ollaan hyvin ylpeitä.
- Perasetä
Pertilläkin on kello. Kulta ja OneCoin pdf-tiedostot haisevat vanhan mersun takakontissa. Happy Monday Pera-setä!
http://i.giphy.com/yoJC2llVGacRp41RbG.gif
MUAHAHAHAAAAMUAHAHAHAHAHAAA
Pyramidia ollaan ajamassa alas. Ruja hyppää laivasta ja muut rotat kahmivat pyramidista sen minkä saavat!
Nyt kyllä syön hatullisen ellei onecoinin tarina ole tässä taputeltu!
Mitä sanoi pyramidi kun se kellahti kyljelleen?
No sehän sanoi että KOPS!!!
NYT KOSAHTAA!!!!
MUAHAHAHAHAHAHAAAA
Poijjaat!! Taasen!
T.Avotampio
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443120Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472428Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462343- 981985
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233