Seuraava määritelmä OC-kolikkopörssin virallisuudesta hyödyllisyydestä on Kari Wahlroosin esityksestä 4.9. 2016 Tampereella:
"Sen jälkeen meillä on tää Exchange josta Tommi jo mainitsikin ja mun on nyt pakko siihenkin puuttua että se nyt on ihan nyt vaan sellainen harjoittelualusta ja nyt jos täällä on niitä ammattilaisia - niinku mä olen kuullut että se on sitä ja tätä puuttuu - se että niinhän perhana puuttuukin. Se on ihan semmonen 90% ja rapiat normaaleista ihmisistä ei tiedä mitään koko asiasta, niin siellä sä voit vähän harjoitella miten se kolikko menee kaupaksi ja mitä niillä voi ostaa. Se on sitä varten ja siihen toimintaan se on luotu ja ei mihinkään muuhun."
Joopa joo...
OC-kolikkopörssin virallinen määritelmä
MaailmanSuurinPankki
2
64
Vastaukset
MUAHAHAHAAA ...
Kyllä nyt lyödään coinistia niin raskaasti TURPAAN, että pelkään ettei ne tästä enää selviä. Veikkaanpa ettei näillä palstoilla enää coinisteja nähdä!
Toisaalta sääli, näitä vähä-älyisiä voi tulla ikäväkin. Kuka meille enää tämän jälkeen tarjoaa huumoria?
Poijjaat!!- Onecoin
Hyvältä tuntuu muistuttaa, KRP ei ole todennut onecoinia laittomaksi.
Kyllä tuntuu hyvältä :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614358KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443120Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472428Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462343- 981985
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233