Joinikaa mun tiimiin tuosa alhaalta niin saatte bonuksia minun puoleltakin
uskokaa tai älkää mutta pienellä siotuksella siottamasi summa on 30 kertainen 2 vuoden päästä :)!
https://www.onelife.eu/signup/vege1 <---- tuossa linkit
https://www.onelife.eu/signup/vege1 <----- tuossa linkit
Tuossa aiheeseen liittyen video luennosta , tuosta saa hyvän käsityksen mistä kerron tässä :) ystävällisin terveisin mark
Nyt suomalaiset mukaan , one coinin arvo nousee !
12
165
Vastaukset
- mark778
tuossa linkki luennolle kannattaa tsekata mielen kiintoinen video :)
https://www.youtube.com/watch?v=c_bVYB25on0- Euroillamennään
Oliko toi Kaken puhe siitä tilaisuudesta johon myytiin lippuja mutta Onecoinit ei känyt maksuksi edes Onecoinille itselleen?
- Leuat_loksuu
Liityn toki, kerrotko mihin pankkiin voin laittaa rahan koulutusta varten? Varmaan Onecoinin tilille?
- Leuat_loksuu
Tehdään vaikka niin että annan sulle 10000€, sinä sijoitat tuon rahan onecoiniin ja tehdään asiakirja jossa sitoudut maksamaan minulle 250000€ kahden vuoden päästä. Saat 50000€ hyvää itsellesi siitä että otat riskin. Riskitöntähän tämä oli eikö niin?
- Hehehehehh
Otan mukaan kaksi todistajaa, joiden kanssa tehdään paperille, mitä olet luvannut. Jos et pidä lupaustasi ja maksa kuten sovittu, on muodostunut velkasuhde, jota voin alkaa käräjöimään sinua vastaan. Käykö näin?
Se on näes niin, että mitä lupailet minulle, katson että niin myös tapahtuu. Kaikki eivät ole kusetettavia tomppeleita, kuten coinistit ylipäätään ovat. - jkl56
Hehehehehh kirjoitti:
Otan mukaan kaksi todistajaa, joiden kanssa tehdään paperille, mitä olet luvannut. Jos et pidä lupaustasi ja maksa kuten sovittu, on muodostunut velkasuhde, jota voin alkaa käräjöimään sinua vastaan. Käykö näin?
Se on näes niin, että mitä lupailet minulle, katson että niin myös tapahtuu. Kaikki eivät ole kusetettavia tomppeleita, kuten coinistit ylipäätään ovat.Kaikki eivät ole kusettettavia tomppeleita mutta onneksi kaikki ei ole yhtä idiootteja kuin sinä olet. Sinun täytyy mennä kuule Onecoinin pääkallon paikalle todistajies kanssa laittamaan asioita paperille. Nämä tämän ketjun kirjoitukset osoittaa että suurin osa vastustajista on ihan pihalla asioista. Miten sulla näin muuten menee.
- HölmöHomma
Miksi verifointia ei voi tehdä pankkitunnuksilla, passikopiot, sähkölaskut ovat kuin 1990 luvulta !
Minä en lähde mukaan tollaseen johon pitää laittaa henkilökohtaisia papereita.
https://www.tunnistus.fi/?- MukanaJaKohtaRikas
No lähtisitkö sitten jos viellä verkkopankkitunnuksia kyseltäis?
- Onecoinponzi
Oliko aloitus nyt kieli poskella tehtyä huumoria vai oliko tuo talipää ihan tosissaan tämän huijauksensa kanssa?
Kyllä se ihan oikea linkki on. Kävin kokeilemassa ja syötin HessuHopo-tietoja. Kyllä se oikeasti yrittää.
Onnea vain hepulle valitsemallaan tiellä.
MUAHAHAHHAHAAAAAA- Kylläseonpoijaat
Avotampio_ kirjoitti:
Kyllä se ihan oikea linkki on. Kävin kokeilemassa ja syötin HessuHopo-tietoja. Kyllä se oikeasti yrittää.
Onnea vain hepulle valitsemallaan tiellä.
MUAHAHAHHAHAAAAAATaitaa avotampiota vähän kutkuttaa liittyä mukaan. Ai niin sinähän oletkin jo mukana.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell2084623- 1882596
- 671522
Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?961210Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1071130- 1251129
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa91082- 711071
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1321030- 109989