löytysikö pääkaupunkiseudulta nais seuraa? ei tarvis aina lyödä pientä nakkiani omaa kämmentä vasten! https://alastonsuomi.com/n89/images/2392380?fromPage=0
olen 27v viriili mies
runkkari13254
10
261
Vastaukset
Kohta Asko kertoo, että 13/10-kullisi on liian iso naisille.
Tuollaisessa kullissa sitä on jo ympärysmittaa. Siinä voi mausermiehenkin mauserin leuat loksahtaa :D- Rungeri
Siinä on jätkällä paksu mulkku tai lyhyet sormet. Voi olla toki muokkauskin. Tai netistä imuroitu kuva ja video, jostakin ulkomaiden sivustolta.
Mutta siinä on pojat optisesti joku 14cm paksu, johon voitte verrata omaa 11cm paksuanne, joka muka on 13cm paksu.
Häxä on muuten ketjun aloittaja 😉Tuossa on muuten aloittaja kertonut ihan muuta, kuin minut aloittajaksi. En ole tuollaisia posteja muutenkaan laitellut.
Etkö sinä, puusilmä, tunnista edes paksua mulkkua, vaikka sen omin silmin näet?- Todistusta-vailla
Tuota vehjettä on pumpattu. Joillakin on sairas vimma pumpata kyrpä tuohon kuntoon.
Aloittaja (mikäli et ole häxä): Kerrot olevasi runkkari ja omankin kirjoituksesi perusteella et siis saa reikää. Häxä taas haluaa isoa, niinpä miksi ette liittoutuisi? Pane häxää perseeseen!
Ja voisitko mittakuvia ja -videoita laittaa, kiitos? Todistusta-vailla kirjoitti:
Tuota vehjettä on pumpattu. Joillakin on sairas vimma pumpata kyrpä tuohon kuntoon.
Aloittaja (mikäli et ole häxä): Kerrot olevasi runkkari ja omankin kirjoituksesi perusteella et siis saa reikää. Häxä taas haluaa isoa, niinpä miksi ette liittoutuisi? Pane häxää perseeseen!
Ja voisitko mittakuvia ja -videoita laittaa, kiitos?Asko kiihottui ja pyytää lisää runkkumatskua... Epeli. Ollaanhan tuon homo-Askon himot tiedetty, mutta ettei se osaa edes häveliäisyyssyistä niitä piilotella.
- Perseuti
No antakaa sille sitä runkkumstskua.
- eiedeskalliosta
Ei sulla Oulun paskaslummeista löydy rahaa mennä sinne.
- Henri23cm
Oi kun saisi tuon suussa oikein kuolata ja sitten istua pyllyllä päälle. Itselläni melkein tuon kokoinen.
- ghjklkjhghjklkjhghjklkjh
mulla on pieni.
laittakaa kuvaa:
[email protected]- Anonyymi
laita pikkunen piiloon.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun513595Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si1142490Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5932273Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei192026KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar761740Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431658- 201648
Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1391554- 281446
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?941427