Täällä heitellään peniksen koosta erilaisia mittoja, mutta kuka kertoisi miten (= mistä kohtaa) peniksen pituus kuuluu mitata. Ympärysmitta on yksinkertainen, mutta se pituus...
Oikeaoppinen mittaustapa
18
296
Vastaukset
- eiherramuasäälijo
joo, tämä on todella monimutkainen. sen takia niitä erilaisia mittoja heitellään, koska kaikki mittaa erilailla. mulkuthan samoin mitattuna ovat aina saman kokoisia.
- MittaMarkku
http://www.kondomikuningas.fi/mysize-penis-measuring-stick
Tuolla näppärä virallinen mittamalli. Varmaan alle kympillä tulee kotiin asti :)
Eikun mulkku kovaksi ja mittaamaan tilauksen saapuessa.- Kung-tight
Huomatkaa mitä muuta tuon tilanneet ovat ostaneet 😂😂😂
- satusedät
Täällä 99% ottaa kiintopisteen persereiästä. Kaikilla muka vähintään 25cm
- äijäkyrpä
Silti mulla 20/18 kyrpä, vituttaako?
- ukkomuna
Ei lainkaan. Itselläni on metrin mittainen kyrpä. Hah hah haa!!!
- äijä.kyrpä
Osu ja uppoa.
Kaikki yli 13/10 mitatut ovat perseestä mitattuja, sanoo Asko :D
Ja mausermies kertoo kullinsa paksuutta kysyttäessä sen leveyden...- muurarit
Me oululaiset mitataan kunnolla perseestä.
- hölömöö
Mitataan päältä. Se matka minkä se naisen sisäänkin menee.
- Entäpäs
Entä miehen suolen sisään?
- tölökkitommi
Kaikkein paras tapa kun ottaa valokuvan kaljatölkistä ja mulkusta vierekkäin. Täysin lahjomatonta kun nainen voi vertailla pituutta ja paksuutta kaljatölkkiin verrattuna. Ei tarvitse valehdeltuja mittoja lainkaan kun lähettää naiselle vertailukuvan joten arvon naiset, vaatikaa aina tämä kuva niin ette tule pettymään. Koskaan.
- pienimunaistenpuolesta
Mistä saisi minikaljatölkkejä? Kysyy suuri joukko pienimunaisia stadilaisia.
- isohkojorma
Tämä mittaustapa on siitä kehno että ainakin minulle isomunaiselle tulee satoja vastauksia naisilta jotka kyllästyneet miestensä pikkupippeleihin. Naisten pitäisi myös osallistua ja laittaa tölkki tavaraansa ja lähettää kuva että tiedän varmasti jortikkani sopivan. Vakkahan kantensa valitsee näääs.
- Pint-
Pitäisi myöskin tietää minkä kokoinen tölkki kuvassa.
- Tekniikka-yhtäläiseksi
Suorakulma päälle ja kalu 90 asteen kulmassa.
- l------hulk-------l
Tämä on tyttöystäväni heittämä juttu hepin mittauksesta.
Metrimittaa ei tarvita. Ota wc-paperirullan hylsy. Työnnä heppiä sisään.
- heppi menee heittämällä sisään ja hölskyy, mutta ei tule ulos = pieni, katastrofi
- heppi menee juuri ja juuri sisään ja terska tulee ulos = no jaa... menettelee
- heppi on hieman liian suuri mahtuaakseen sisään = Tuntuu jo naisessa, mutta estetiikka ei ole parhaalla tasolla
- hepillä ei ole toivoakaan mahtua sisään ja pituus on n. 1.5 - 2 x hylsyn mittainen = Hulk, estetiikkaa löytyy, miehekkyyttä, ja se saa naisen kuumaksi
PS: tyttöystäväni kutsuu minua Hulkiksi ;)- Histamiini25cm
Jaa sun käsi osaa puhua? Niin no onhan sitä nukketeatteriakin joo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1514886Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813576SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt312563SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402233Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä932107Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632023Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?241995Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja861989Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191468Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1011287