http://www.iltalehti.fi/viihde/201703042200080564_vi.shtml
Tuollainen rumilus muka unelmavävy. Miten naiset nyt suhtautuu, antaisitteko sille pillua vielä?
Axl smith oli unelmavävy
15
236
Vastaukset
- crux
Äiditkin ovat kovaa vauhtia muuttumassa jos tuossa on unelmavävy. Ennen kunnon miehet pääsivät sentään unelmavävyiksi, vaikka eivät muuta olisivatkaan saaneet, mutta toki sekin on muuttumassa. Unelmavävyn vaatimuksetkin alkavat olla "pitkä, tumma, komea ja matkustelua harrastava".
- No_
No akseli ei taida olla ainakaan pitkä... Ja unelmavävy se oli siksi, koska vaikutti "kiltiltä ja kunnolliselta" kohteliaalta ja positiiviselta, joten tottakai äidit tahtois tytärtensä valitsevan jonkun sellaisen.
- Unelmamies35
Unelmavävyllä on paljon rahaa ja hyvä työ.
- AxelMuttamed
Mutta sillä oli isis parta, tunnus erittäin väkivaltaiseksi tiedetylle järjestölle.
- Pillujen--asiantuntija
Parin vuoden päästä unohdettu se kuvaus juttu ja axel pääsee vielä parisuhteeseenkin.
- mitänytteet
Ei saa enää suomessa t hirveä kohtalo
- 8117
Tuo "unelmavavy" on toimittajan keksinto. Tuskin ne mutsit oikeasti tuota ovat tyttarilleen toivoneet.
- helgamies_
Naista vie kiimavittu.
- kiimakulli1
Mikä sitä miestä vie kiimavittujen pariin?
- helgamies_
Kiimavitut tulevat miehen luokse ja tekevät temppunsa.
- Kimjonglööri
Siis mitä? Maine toki vain kasvaa tällaisen tempauksen jälkeen ja suomilutkat tyrkyttävät itseään entistä kuumempana.
- p3n1s
Tämän jälkeen Axl vasta pilllua saakin! Mjam! Onnittelen!
- händicäm
axl on nykyään unelmien ukkomies, todistetusti yli 50 vaimoa tallennettuna aateekooolle.
Paska on aina paskaa, enkä viittaa tällä eteenkään A.Smithiin , mutta ilmiönä varsin tuttu. Tyhjäpäisen naisen silmissä tai vuorovaikuttaessa minkä tahaansa asian, esineen tai tapahtuman kanssa, muuttuu paska täydeksi kullaksi. Tämä ilmiön vaikutus ulottuu myös sosiaalisiin suhteisiin. Mielestäni on aika mahdoton yhtälö se, että yhteiskunta alkaa valvomaan kaikkien tyhjäpää muijien ja onnen onkijoiden edesottamuksia. Kaikki nämä siideriä ryystävät "wish i was arty party" tyhjäpäät joista on jotain tallenteita, niin pitäisi videot heijastaa Suur-Kirkon seinään vuoden ajan.
- siippaonhyvä
Ei nainen ole uskonut koskaan muuta kuin silmiään. Naisilla on pää vain sitä varten että pystyy asettamaan vartalonsa haluttuun asentoon kun silmät on ensin antaneet luvan.
Aivot on siis silmissä ja toiminnot kallon sisällä.
Alapää on sitten tuntemuksia varten. Sydän on sitä varten että alapään lihakset saa tarpeeksi verta toimiakseen tehokkaasti.
Naisten muisti ei ole jakautuvaa, jos yksi nainen muistaa toinen ei. Vaikka tietoa yritettäisiin lisätä muiden toimesta ei nainen uskoisi muuta kuin silmiään.
Joten kyllä axl on vain nostanut itseään kartalle vasta.
Ehkä notkahdus voi olla, kun masentunut mieli, siis kun kuvaamista ei voi jatkaa. Voi tulla naiselle halu tehdä kotietsintä ja se ei sovi koska koti täynnä kameroita jotka voi löytää asian tunteva nainen. Riski liian iso siksi masennus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saisinpa halata sinua joka päivä
ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a636956Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?
Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�2325773Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,714536Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki
Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K1063782Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin
Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii732941Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut662907Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne
Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja1182613SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het242069Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan621927Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä
Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii2551831