Olin ennen inttiä 170 cm ja intin jälkeen 172 cm ja kyllä huomaa itsekkin että on parempi.
Ennen inttiä 170cm ja intin jälkeen 172cm
17
290
Vastaukset
- Gimli-kääpiö
Armeija tekee pojista miehiä ja pikkupojista kääpiöitä.
Ikävä kyllä intissä pojista tulee siivoajia vaan. Mieheksi kasvaa jos sattuu löytämään itsensä erillisenä ihmisenä maailmassa. Intti ei sitä tee, päinvastoin. Siellä olet yksi mullilaumasta.
- kakkajututparhaitapastal
DarkKranssi oli ennen sivaria 163cm ja sivarin jälkeen 161cm. Itse mies on tosin 155 cm mittainen.
- Wulwawa
Pari senttiä tulee jo ihan venytellessä. Aamuisin sitä on ihminen lyhyimmillään, samoin elämän ehtoolla, siis tietysti aikuisiästä puhuttaessa.
Ryhti parani.
- mäkintykkäsin
Mä sain suonikohjut ja pölyallergian ja opin polttaan pilvee siellä.
Jotku noista kasarmeista on umpihomeessa mutta skapparit ei kuuntele.
Ite olin sellasessa suht hyvässä kassussa mutta heti kun menin toiseen kassuun niin parin tunnin unien jälkeen hengitystiet aivan tulessa.
Ikinä ole ollu mitään sellasta.. Se kassu oli kuuluisa siitä että siellä kasvaa sieniä ikkunoiden välissä.
- Ujoatm28v-
Itsekkin olin ennen armeijaan menoa 172cm ja armeijan jälkeen olin 174cm. Ei tuolla ole kuitenkaan mitään vaikutusta naismenestykseen. Yhtä huono se on ollut armeijan jälkeen kuin ennen.
- Ujoatm28v-
Naisten mielestä miehen pitää olla yli 180cm. Harmi että jäin tällaiseksi tapiksi.
- Ujoatm28v-
Mutta ei se mitään. Niinpä siirryin tuonne miesmaailmaan. Nyt mulla on pientä säpinää luutnantti Yussufin kans, sen saman joka iski Darkkiksen ruotsinlaivalla.
- Wulwawa
Ujoatm28v- kirjoitti:
Naisten mielestä miehen pitää olla yli 180cm. Harmi että jäin tällaiseksi tapiksi.
Sitten se on niin.
T, minun mieli. Ujoatm28v- kirjoitti:
Naisten mielestä miehen pitää olla yli 180cm. Harmi että jäin tällaiseksi tapiksi.
Eipä sitä vielä ennen armeijaikää edes tarvitse miehellä olla mitään naiskokemuksia, kun sen ikäiset ovat vielä ihan teini-ikäisiä. Kyllähän sitä ehtii niitä naiskokemuksia saamaan sitten myöhemminkin.
Eikä se pituus tai lyhyys ole mikään este sile naisen saamiselle, sillä onhan sitä myös lyhyitä naisia ja kyllähän sitä myös näkee paljon lyhyempiä miehiä naisseurassa.DarkFear kirjoitti:
Eipä sitä vielä ennen armeijaikää edes tarvitse miehellä olla mitään naiskokemuksia, kun sen ikäiset ovat vielä ihan teini-ikäisiä. Kyllähän sitä ehtii niitä naiskokemuksia saamaan sitten myöhemminkin.
Eikä se pituus tai lyhyys ole mikään este sile naisen saamiselle, sillä onhan sitä myös lyhyitä naisia ja kyllähän sitä myös näkee paljon lyhyempiä miehiä naisseurassa.Onhan se noloa, kun ei voi vertailla naiskokemuksiaan muiden poikien kanssa. Sillä ei ole väliä, vaikka jutut on liioittelua ja suurin osa ei ole päässyt edes kärkeä kastamaan.
Mutta pituudesta naisen saaminen ei riipu, kyllä ne on ne muut ominaisuudet, jotka ratkaisee.
- kaisanoasaa
Kyllä valtion leipä niin pitkää on, vaikkakin kapeaa, että joka mies kasvaa useita senttejä palveluksen aikana.
- 1458556
Yli 170 cm pituudella pärjää. Ei tarvitse etsiä niitä pinnallisempia naisia, vaan kivoja likkoja on alle 170 cm pitkissäkin
- Suomessa
Naisten keskipituus on 172 senttiä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1361960
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1271606Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11496Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras871410- 321381
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321194Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet501080- 241079
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221011- 50872