Tässä hyviä vinkkejä ja ohjeita ätmikäisille

ottakaa_ohjeista_vaari

11

372

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kaisanoasaa

      Jo on kummalliseksi mennyt kun Suomen suurin sanomalehtikin joutuu runkkaamisessa neuvomaan. Ovatko kaikki nykyään ihan imbesillejä?

      • Ei tietenkään kaikki, vain osa on. Mutta tuolla oli juttua naisen itsetyydytyksestä, monelle miehelle tulisi sieltä aivan uutta tietoa, jos viitsisi lukea. Kyllä normi mies osaa käteen vetää, mutta naisen sormeilu onkin täyttä utopiaa. Moni ätmi olisi onnellisesti parisuhteessa, jos vaivautuisi opiskelemaan muutaman perussäännön piparin käsittelystä.


    • umpihetero_

      Miksi jutussa pitää tällaisia homohommia mainostaa:
      "Samaan aikaan kun hyväilee penistä, voi hyväillä myös peräaukkoa. Siihen voi käyttää ihan omia sormia tai kokeilla esimerkiksi peräaukkoon työnnettäviä pienikokoisia tappeja eli anaalitappeja. Peräaukon hyväily kannattaa aloittaa hyvin rauhallisesti.

      Peräaukon hyväily voi olla monille kiihottavaa, sillä sitä kautta on mahdollista stimuloida myös eturauhasta. "

      Onko Hesarilla tarkoitus tehdä suomalaismiehistä homoja

      • jasitäonkaikkialla

        Se on homosaatiota


      • Japaskavitut

        No joha te heräsitte heterot ja valkoset kuoppaan sehä se tarkotus on voe hyväne helevetti tätä nykyaikaa


    • boldfear

      Runkkaaminen aiheuttaa hiustenlähtöä

      • kaisanoasaa

        Ja lisäksi selkäranka kasvaa kieroon, naamaan tulee näppylöitä ja kämmenpohjiin kasvaa karvoja.


    • laittakaaviestiii

      Nimimerkki stonec
      Sukupuoli Mies Oma ikä 40 vuotta
      Haun kohde Mies Haettu ikä -
      Kaupunki Espoo
      Luokitus Seikkailuseuraa
      Jätetty 5.11.2016 klo 8:50
      nuken kanssa kimppaa

      Tuli hankittua tuollainen high-end silikoninen "human anatomical doll". Nukke on oikein nätti in real life, vaaleat hiukset ja tiimalasivartalo. Nukke painaa noin 25 kiloa ja mittaa on noin 150 cm.
      Kuvia löytyy ja luonnossa tosi kivan näköinen. ei ihan realdoll laatua mutta lähellä.

      Semmoista on ollut mielessä että jos sopiva kaveri löytyisi niin voisi nussia nukkea kimpassa. Olen itse bi, joten kiinnostaisi erityisesti bi tai bi uteliaat kaverit.

      http://www.iskuri.net/index.php?prof=1013840&inr=2&s=0&kaupl=50&hsana=realdol

    • käsi.käy

      Runkatkaa, pojat, runkatkaa.....

    • kari.runk_

      Täytyy olla tosi vajaata porukkaa jos runkkausohjeita tarvitkee

    • Öhhöhhö

      Tämä sopisi kyllä ohjeeksi noille etelän tulijoille.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      252
      4281
    2. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      42
      2509
    3. Onko 65-vuotias liian vanha lähtemään rintamalle?

      Suomessa reserviläisikä nousee ensi vuoden alusta 65 ikävuoteen. Jatkossa asevelvollinen kuuluu reserviin sen vuoden lop
      Maailman menoa
      521
      2178
    4. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      59
      2107
    5. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      43
      1820
    6. Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa

      Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.
      Maailman menoa
      103
      1704
    7. Kohuotsikoihin nousseet Aku Hirviniemi ja Mikko Leppilampi jouluna tv:ssä!

      Täydellinen joulu -leffassa on iso kaarti suomalaisia näyttelijöitä. Mukana mm. Elena Leeve, Antti Luusuaniemi sekä koh
      Kotimainen elokuva
      28
      1608
    8. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      3
      1571
    9. Ex-Puoli seitsemän juontaja Anniina Valtonen yllättää - Uudessa roolissa tv:ssä!

      Monen suosikki Anniina Valtonen tv:ssä! Valtonen on tuttu Ylen meteorologina, mutta hän juonsi myös Puoli seiskaa. Nyt A
      Suomalaiset julkkikset
      41
      1321
    10. Mitä metsaman tuottaa

      Törkypuhetta, ahdistusta, pahaa mieltä, riitaa, eripuraa, köyhien menestymättömien ja maattomien kurjien vähättelyä. Sit
      Tuusniemi
      122
      1179
    Aihe