Oli mahtava juoksu Karsten Warholmilta noin sitä venytään oikeassa paikassa ja tuloksena MM-kulta. Suomalaille riittää kun onnistuminen tulee jossain vitun eliittikisoissa jossa voittoa hehkutetaan vaikka tulos oikeuttaa maailmalla jonnekin 50 sijan tienoille jos sinnekään.
Norski näytti mallia ottakaa opiksi suomiluuserit
KaikillaonkivaaMikaK
1
678
Vastaukset
- kjjkkjkk
"venytään oikeassa paikassa"...? Se mitään venynyt, muiden epäonnistuminen siivitti norskille voiton. Ei tietenkään warholmilta mitään pois. Hieno juoksu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283426- 973196
- 763024
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim712969"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m532891Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862668- 352480
- 572341
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432215- 881982