Käykö tuolla koskaan tummia miehiä? Viimeksi vaimo antoi suuhoitoa näille maahanmuuttajille, mutta toiveissa olisi kunnon tummaa lihaa....jos vaikka tänään myöhemmin areenan pelin jälkeen...
Keltainen Ruusu ja tummaa lihaa
8
1115
Vastaukset
- Ruusussa
Olen nykyisin Helsinkiläisen Keltainen Ruusu -liikkeen vakioasiakkaita. Minulle, alle kolmekymppiselle söpölle hoikalle kundille siellä riittää vanhempia miehiä. Olen aina ollut bottom-henkinen, ja nautin enemmän palvelemisesta ja jopa alistumisesta kuin toisinpäin. Erityisiä fetissejäni ovat olleet julkinen häpeä, sekä miehinen sperma. Viime lauantaina sainkin siellä kumpaakin runsaasti.
Aikaisemmin olen tavannut siellä miehiä, mutta aina hoitanut "hommat" privaatisti kopissa. Nyt pohdin kuinka saisin tuota häpeällistä ja nöyryyttävää yleisön edessä toimintaa aikaiseksi. Keksin käyttää alakerran kalterihuonetta tähän tarkoitukseen. Kiertelin ensin kiinnittäen sopivan irstaiden keski-ikäisten miesten huomiota itseeni, minkä jälkeen menin toiseen kalterikopeista. Lukitsin oven ja riisuin paitani ja kenkäni. Miehiä alkoikin parveilla toisen kalterihuoneen ovella ja yksi uskaltautui sisään.
Polvistuin kaltereiden eteen ja huuliani lipoen kysyin saisinko maistaa hänen kyrpäänsä. Hän vastasi lyhyesti "Joo" ja aikoi vetää oven kiinni. Sanoin nopeasti "Jätä ovi auki!" ja hieman epäröiden hän teki kuten pyysin ja siirtyi kovan kalunsa kanssa kaltereiden luo. Näin heti että porukkaa kurkki ovenraosta hänen takanaan.
Aloin runkata ja imeä hänen kaluaan polvillani kalterien välistä kuin vankilassa konsanaan. Minuuttiakaan ei mennyt kun muut jo uskaltautuivat sisään ja tunkivat kalujaan kaltereiden välistä. Imin ja runkkailin vuorotellen heidän limaisia kalujaan ja yksitellen he roiskivat lastinsa suuhuni, naamalleni ja ylipäätään päälleni.
Lopulta he poistuivat ja jättivät minut limaisena "selliini" yksin. Pukeuduin ja siistiydyin hieman ja lähdin pois huoneesta. Käytävän yläpäässä wc:n ja kahvipöydän luona parveili suuri osa juuri palvelleistani äijistä. Hieman nolona kävelin heidän ohitseen ulos, huomaten että ainakin pari naureskeli perääni.
Ulkona sateessa tunsin oloni likaiseksi, saastaiseksi, käytetyksi ja nöyryytetyksi. Juuri kuten halusinkin. Pidin kovasti tarinastasi. Toivottavasti saan lukea ja nauttia siitä lisää.
- suljettuon
voi voi sentään,alakertaa ei ole ollut kahteen vuoteen käytössä,ihme valehtelija toi yksi
- Latvalahoa
Ei aloituksessa ollut moisesta mitään mainintaa.
Sulla taitaa kiekko vipattaa.
- suljettuon
Latvalaholla on itsellään latvalahoa,kyllä tuossa Ruusussa satuilussa tyyppi väittää menneensä alakertaan...luetun ymmärtäminen alakoululaisen tasoa...???
- Sisään-vaan
Moni on siellä mennyt takaovesta sisään.
- alakerta.kutsuu
Koko Keltainen ruusu on muuten alakerrassa eli kadulta sinne mentäessä joutuu kävelemään portaita alaspäin.
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks745861Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.954216Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää983644- 1193033
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri742586Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1632271Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1122092Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu471888En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131555Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11478