Eka kerta peppuseksiä

KylänAinoaHomo

Kun ekaa kertaa aikoo harrastaa peppuseksiä, onko parempi olla top vai bottom?

Yleensä olen se dominoiva osapuoli, mutta tällä alueella olen täysin neitseellinen.

N N -tapaus siis tässä kyseessä.

4

549

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ehkä Botton on parempi. Edellyttäen että Top kuuntelee sun toiveita. Silloin voit rentoua helpommin. Saat oikeaa peppuseksiä.
      Jos olet Top ja työnnyt sisään niin hyvä sekin. Mutta Bottom on sitä oikeaa.

      • Ihan hyvä mutta voitko liikuttaa sitä vähän hitaammin sisään ja ulos.


      • Ei kun kurkusta sisään. Sen nielen minkä imen.


    • Jofz

      Useamman tytön kanssa olen harrastanut peppuseksiä siten, että on ollut tytön ensimmäinen kerta ja ainakin uskoisin, että on helpoin, kun tyttö on vatsallaan. Varsinkin ekalla kerralla tyttö jännittää helposti ja olisi tärkeintä pystyä rentoutumaan. Kannattaa edetä hitaasti, itse aina aloitan tunnustelemalla kalun päällä peppureikää, jotta tyttö pystyy valmistautumaan. Sitten pikkuisen painelen ja hetken päästä sanon, että tulen nyt vähän sisään. Kun saan kalun kärjen verran sisälle, niin siinä sitten liikun varovasti edestakas ja yritän vähitellen työntyä syvemmälle. Yleensä on mennyt muutama minuutti, kun on kokonaan sisällä ja sitten liikun aluksi hitaasti nopeuttaen pikkuhiljaa työntöjä ja varmistaen, ettei tyttöön satu. Kun huomaan olevani lähellä laukeamista, niin pyydän nousemaan kontalleen ja doggy-asennossa lopuksi panen vähän reippaammalla tahdilla.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka tai ketkä tappo eilen?

      Kenet ja miksi?
      Varkaus
      57
      2956
    2. Kuka varasti Sisun rahat

      Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!
      Sysmä
      13
      1007
    3. Mitä teet mies?

      Oletko jonkun naisen kanssa? 😞
      Ikävä
      89
      998
    4. Arvostele kaivattusi

      ulkonäköä, asteikolla 1-10. Perustelut myös 🧢
      Ikävä
      49
      886
    5. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      84
      854
    6. Miten sulla on niin kaunis

      Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t
      Ikävä
      35
      771
    7. Anteeksi

      että tein pahaa sulle. En ole täysijärkinen.
      Ikävä
      95
      739
    8. Ajattelen sinua

      vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu
      Ikävä
      27
      660
    9. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      86
      625
    10. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      48
      585
    Aihe