Runkkasin juuri pari minuuttia sitten

Hyvin huonosti tuli mälliä.
22542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Niin minäkin, ja sama lopputulos. Kun on pari yötä nainut tauotta, ei mälliä enää tahdo riittää.

Äänestä

Veikkaan, et ootte liian aktiivisia hanskaajia tunne/ mielikuvitus jos puuttuu niin ei irtoa mälli?
Tauko auttaa asiaan ;) Kokemusta on!

Äänestä

Eli olette tuhkamunia kaikki.

Äänestä
  • Sinäkin taidat käydä jo hiilenä, ku tuli tällainen mieleen? Pinnallinen korttitalon tsilari, varo ettei perustukset petä alta?

    Äänestä

Olet kuluttanut sen loppuun.

Äänestä

.. Sulla on varmaan jotain vikaa Ylä ja/tai AlaPäässä.. Jos oireet jatkuvat, niin ehkä kannattaa harkita käyntiä lääkärillä.. ;P

.. Voimia MällittöMyyteen.. ;P

Äänestä

kihlasin oikean käteni, mutsi itki onnesta, syötiin kakkua

Äänestä
  • Ähäkutti! Mähän sitä kun gihlasin MOLEMMAT hanskani. Mutsi EI itkenyt, ainakaan onnesta. Ja se kakun syötinkin jäi välistä. Mutta molempi parempi, tuplasti kivaa ja voi käydä vieraissa hyvällä omallatunnolla ja ruoho on aina toisella puolen vihreetä.

    Äänestä

Todella vaikea löytää hyvää pornoa nykysin, en halua runkata kurppa pornolle.

2Äänestä

Valitse kunnon maalitaulu, joskohan siinä olisi avitusta.

Äänestä

Syö kurpitsansiemeniä.

Äänestä
  • Ja pöh! Asehan ladataan raaoilla kananmunilla ja Bulgarian jugurtilla.

    Äänestä

  • 10lapsenisä kirjoitti:

    Ja pöh! Asehan ladataan raaoilla kananmunilla ja Bulgarian jugurtilla.

    http://www.increasespermvolume.com/

    Joo, munat on kanssa ainakin tuolla listalla. Jos munat on muotonsa puolesta, ni jugurtti sitte vois olla koostumuksesa, ja onhan siinä proteiinia.

    Aloittaja, kannattaa testata noita ruoka-aineita. Sinkki ainakii on hyvästä.

    Äänestä

Itselläkin se ongelma ettei oikein enää mikään porno sytytä samalla tavalla kun on jo lähes kaikki mahdollinen nähty 30 ikävuoteen mennessä. Nyt täytyisi päästä jo harrastamaan rankkaa seksiä kun ei runkkaaminen oikein enää nappaa. Pelkään että minusta tulee impotentti ennenkuin pääsen nussimaan kunnolla.

Äänestä
  • Tauko on välillä paikallaan, turha stressaa asialla, vaikeuttaa vaan turhaan tulevaa? Kaikki kiinni korvien välistä ja tuntemuksista, näin itse ainakin ajattelen. Kaikilla meillä on toiveita/ haaveita, ei muutakuin niitä kohti. Netistä löytyy apetta, mitä hyödyntämällä pääsee parempaan lopputulokseen?

    Äänestä

  • Joskohan ottaisit tunteita taikka intohimoa mukaa, sillä on huumaava vaikutus. Unohda "jyystöporno".

    Äänestä

Mä voin antaa sulle kunnon poskihoidot vuosikymmenien kokemuksella. Hoito on taattu kun hampaat eivät ole enään tiellä.

Äänestä

Multa tulee aina helvetisti.

Äänestä
  • Kuulostaa hyvältä, Ootko ajatellut luovuttaa.
    Hirveästi kuulostaa olevan pula.

    Äänestä

  • valtakunta kirjoitti:

    Kuulostaa hyvältä, Ootko ajatellut luovuttaa.
    Hirveästi kuulostaa olevan pula.

    Sinulle voisin luovuttaa. Luonnollisen menetelmän avulla tietenkin, ei minkään käsityön jälkeen.

    Äänestä

  • Minä olen huomannut että olisin vain yksi muiden joukossa💕

    Äänestä

  • valtakunta kirjoitti:

    Kuulostaa hyvältä, Ootko ajatellut luovuttaa.
    Hirveästi kuulostaa olevan pula.

    Onko ätmien siittiöistä pula? Nythän pitää pörssiosakkeiden noteeraus lopettaa sekä soittaa Pietarinkirkon kelloja. Maailmanlopun enteitä on havaittavissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rumahcätmi kirjoitti:

Hyvin huonosti tuli mälliä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu