no on esiintyjät festareil

eipä noita esiintyjiä kyl voi kehuu,on mennyt vaisuksi kyl ne festarit..
enpä ainakaan itse enään sinne suunnista , ei maksa vaivaa kyl noiden takii ajella kemijärvelle ja maksaa kalliita lippuja..
2159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

piti julkaista lisää esiintyjiä kevään aikan mut eipä ole tullut.
itse olen niitä odotellut jos olis jotain hyvää tullut,no loma toivomukset sit piti antaa ja enpä sit sinne festareille tule kun ei edes esiintyjiä tiedos.
tuli siel monena vuotena käytyy mut kun festarit latistuu vaan niin saa olla.

Äänestä

Joka keväinen valitus aina sama valittaja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sesiitäsit kirjoitti:

eipä noita esiintyjiä kyl voi kehuu,on mennyt vaisuksi kyl ne festarit..
enpä ainakaan itse enään sinne suunnista , ei maksa vaivaa kyl noiden takii ajella kemijärvelle ja maksaa kalliita lippuja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu