kun tämä tunnusti olevansa paatunut väkivaltarikollinen ja jännämies, joka on istunut vankilassa eikä kadu uhrilleen aiheuttamiaan pysyviä vammoja. Onko tussut nyt läpimärkiä?
Himoitsevatko palstanaiset nyt Konnaketun kyrpää
kiltti.ja.kunnollinen
50749
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 50
Vanhimmat
Olen kyllä tiennyt asian koska on sen aiemminkin täällä kertonut mutta en ole asian takia koskaan koostunut ku ei kiinnostele nuo linnavenkulat ensisijaisesti.
Yrität vaan esittää vaikeaa tapausta. :D
Kyllä näin on
Hyvä, että mies on nähnyt elämää
Kyllä epäilemättä linnatausta nostaa statusta. Pyörihän konna palstallakin eräkettuna aikansa mutta piti muuttaa nikki konnaketuksi kun palstan(kaan) naisia ei eräilytausta juuri kiinnostanut, konnailuhan taas sytyttää aina naisen kuin naisen.
Nimi vaihtu koska toinen tili jääty. :D
Miksi se jäädytettiin?
Tausta ei ihmistä huonommaksi, kyllä se varmasti katuu.
Mitä mä olen tätä palstaa lukenut niin ei kadu vaan enemmänkin elvistelee asialla.
Onko tungettelevaa kysyä, mutta mistä rikoksesta olet istunut, jos tämä pitää paikkansa?
Rikos on tehty ja vankila suoritettu, uusi mahdollisuus.
Minulla ei ole tietoa kun en ole niin paljoa että näkisin joka viestin
Minä en tiedä sen elämästä mitään oikeastaa kuin yhdestä tyttöystävä ex
Luulen kyllä, että olen vähemmän näillä palstoilla kuin sinä, mutta joskus on sellainen kirjoitus osunut silmään, joka oli sen tyyppinen, että ei siitä katumus ainakaan ilmi tullut vaan päinvastoin.
Kyllä tekee, jos kyseessä on vakava väkivaltarikos, josta uhrille jäi pysyvät vammat. Lisäksi hyypiö ylpeilee teollaan eikä osoita mitään katumukseen viittaavaa.
Ja liaani on se mikä kiinnostaa, muulla ei väliä.
toinenkin väkivaltatuomion saanut rekisteröity
Jotku henkilöt ne vaan ansaitsee napin ottaan..
Pahoinpitely..
Rupeais kaduttamaan jos mielitietty kattoo kieroon. :D
Noh tuo on huono homma kyllä koska mun lapseni kun menee jumiin vaikka olisi koko luokka vastassa se käy päälle ja se on suurin syy mitä pelkään.
Se jumi on sellainen ettei pysty tunteita laihdutettua ei millään ja se pitää pysäyttää ja viedä rauhoittumaan ja sit se katuu ja ymmärtää että on myös itselleen vaarallinen.
Joten en sinäänsä halua koskaan että ihmistä lyödään tai hakataan tuosta mun pojastakin kasvaa aikuinen ei koskaan minua ole satuttanut eikä satuta.
Se hali ja halii liikaa se ärsyttää toista ja sai kaverilta turpaan joten se suuttu ja vielä pahemmin kun se oli sen kaveri.
Miksi se toinen ei hae apua, saanee vaan kysellä??
Kyllä sinänkatuisit kun ymmärrät jotkut ei vaan toimi oikein(häiriön vuoksi) joten toisen ärsyttäminen on minusta myös erioten kiellettyä.
Minusta on erittäin kohtuutonta olla väkivaltainen se Houdinin ote on kaikkein parhain lohduttaakseenja rauhoittaakseen. Minunkin pitää muuttua vahvemmaksi että saan pidettyä kohta miehen rauhallisena.
Tekee mieli sanoa että siinä sit vaan enemmän kuurattavaa ja mielitietylleen siinä on sit kovasti hinkkaamista puhtaaksi.
Kyllä ympäristö jättää ihmiseen jäljen, ei sitä luonnostaa olla.
Kysehän ei ollu mistään sanaharkan jälkeen pahoinpitelystä.
Nii kyllä mun poika voi ihan tönäsystäkin tai koston takia lyödä kun ei pääse tunteen yli. Ehkä mustasukkaisuuskin voi olla vanhempana.
Mutta esim kun katsottiin lasten ohjelma supermarsu siinä koulukiusaamista poikani sano jos tossa vielä kiusataan se ei katso tätä.
En sinäänsä tiedä mistä mutta toivottavasti olet rautainen hermokeskus
tai sit se on kuin pojallani neutrospykologin kuntoutus rauhoittaa itseänsä että järki toimiin kun tunteet on niin vahvoina.
Uskon noita tunteilla seksijöitä myös pahoinpiteliäksi jos on joku ärsyttävä puoliso. Kyllä lopulta ne rautahermo menettää hermonsa sit vaan heidän kuuluu toimia oikein.
Ei ollu tönäsy taikka sanaharkka kyseessä... Eikä mustasukkaisuus..
On mulla rautaiset hermot.. En stressaannu..
Jotku asiat vaan vituttaa.. :D
Ei sitä aina kannata turvautua nyrkkeihin.. Suurinosa ei ole sen väärti..
Naisista tiedä, mutta palstamiehillä näyttäisi peppureiät olevan valmiina ottamaan vastaan... :D
En ole ikinä viehättynyt hänen kaltaisista. Enemmän sellaiset sutjakat "hra Ylpöt" silmiä ilostuttaa..
Taitais olla liian suuri kokoerokin jos yhtään totuutta jutuissaan.. kun jo päätä pidemmätkin huippaa ja pitänee paremmin syöneistäkin. En omaa tarvetta kiinnostua ukoista jotka tykkää isoista tädeistä :D
Siihen ei vaikuta istumiset, ne on lusittu ja täten se siitä. Ei kutkuta eikä kuulu mulle.
Joskus tuli mietittyä että tollasista ruipeloistako naiset tykkää.
Huomasin sitten sellasen ilmiön että ne naiset jotka tykkää minusta todella silmät kiiluen himoitsee minua.
Pitäähän naisella olla vähän ylimäärästä.. Lihaksikasta naista en ota.
Vara-ravintoa koko lapsi katraalle. :D
Miehinen mies ei lihaksikasta naista pelkää.
Mutta en koe heitä visuaalisesti viehättävinä..
Pyöreys on naisellista.
Natsipelle jännämiehenä.. Ei oikein toimi.
Tyypillinen persunatsi.
Se on rikollinen PASKA!
Enemmänki tyypillinen lappilainen..
Ei ne kaikki siellä mitään natsipaskoja ole
Itse se on natsi sanonut olevansa.
Aikalailla kaikki on samanlaisia rasisteja kuin mie. :D
Roskaväen mielestä tietenkin "kaikki" ovat roskaväkeä ja on epätavallista olla kunniallinen kansalainen.
Täällä on kaikki vähän epäkorrekteja..
Ihan tuomareista ja lekureista lähtien.
Väkivaltarikolliset ei sitten yhtään sytytä. Yäk
Konnakettu voisi nyt liittyä Penetratorsseihin
Ei sinne mitään metsäläisiä oteta
Luulen että peris ja pikkukakkonen ainakin ovat kovasti kiihottuneita konnasta ja miettivät onkohan tällä tatuointia "siellä".
Tätä täytyy hetki miettiä.
Miettiä lähtiskö heti lappiin?
Kyllä kaikki naiset ovat saaneet monen jännämiehen kyrpää ja haluavat vaan lisää.
Ihanko kaikki?
Olen monta kertaa sanonut, että eris on ainoa palstan Mies kaikkien näiden lässyttäjien joukossa. Ainoa, joka minulle täällä kelpaisi.
Tyypillinen mies.
Onkos konnakettu vielä laittanut AIJAA-kuvaa, ei tarvi olla sitä k*rpää, mutta vaikka takaapäin selästä, kuten Ananias, että tulis koko esiin. Puolikas naamaa tai silmät käy myös.